Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 35
  1. #1

    Domyślnie wlasne portfolio

    przymierzam sie do zrobienia swojego portfolio w formie drukowanej
    i narazie jedyne co przychodzi mi do glowy to cos w stylu fotoksiazki...
    ma ktos moze jakies inne ciekawsze i moze troche tansze pomsly???
    D270 + MB | 12-24 | 17-50 | 70-200VR | SB 826
    www.slubfotki.pl - zdjęcia ze slubu NIKONem

  2. #2

    Domyślnie

    Czy tansze nie wiem ale raczej niekoniecznie w tej formie. Postaraj sie o profesjonalna teczke z dyzymi formatami zdjec. Usztywniona okladka, przekladki miedzy foliami itd. Zupelnie inne wrazenie. Ksiazka dobra jest dla Panstwa mlodych, choc widzialem juz pieknie wykonane i robiace duze wrazenie

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez admin Zobacz posta
    Czy tansze nie wiem ale raczej niekoniecznie w tej formie. Postaraj sie o profesjonalna teczke z dyzymi formatami zdjec. Usztywniona okladka, przekladki miedzy foliami itd. Zupelnie inne wrazenie. Ksiazka dobra jest dla Panstwa mlodych, choc widzialem juz pieknie wykonane i robiace duze wrazenie
    sorry za moje kolejne lamerskie pytanie, ale co to są przekładki?!

  4. #4
    sailor
    Gość

    Domyślnie

    strona z kalki technicznej na przyklad
    czyli cos na co nie wklejasz foty a co sluzy do ochrony i ladnego wygladania.
    ja wlasnie modyfikuje swoje folio .. ciezka sprawa .. zwlaszcza jesli chodzi o koszty
    ictus - opcji jest kilka - pierwsza to wydruk poszczegolnych plansz w drukarni (dobra drukarnia cyforwa zrobic ci to ladnie i przyzwoicie cenowo) i potem oprawienie tego np w skore
    druga opcja bardziej mobilna - ksiazka z wypinanymi kartami ktor emozesz wymianiac/dokladac w miare tworzenia folio
    trzecia - teczka proponowana przez admina. bardzo fajna rzecz.
    ...
    opcji typu chamski segregator i foty w koszulkach foliowych nawet ci przez szacunek nie proponuje
    co do formatu - polecam a4, 15x21 troche maly jest, a wiekszy troche mniej wygodny - choc pieknie wyglada

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez admin Zobacz posta
    Czy tansze nie wiem ale raczej niekoniecznie w tej formie. Postaraj sie o profesjonalna teczke z dyzymi formatami zdjec. Usztywniona okladka, przekladki miedzy foliami itd. Zupelnie inne wrazenie. Ksiazka dobra jest dla Panstwa mlodych, choc widzialem juz pieknie wykonane i robiace duze wrazenie
    Piotrze (a może raczej - Piotrowie, bo Sailor też może odpowie) - masz jakąś konkretną teczkę na myśli? Podpowiedz coś, proszę.
    Krzysztof Paszkiewicz

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sailor Zobacz posta
    strona z kalki technicznej na przyklad
    dzieki, domyślałem się że o to może chodzić. Wolałem mieć jednak pewność

  7. #7

    Domyślnie

    no wlasnie moglibyscie zobrazowac ta teczke???
    a moze ktos ma swoje Pf i moglby zaprezentowac jak mniej wiecej wyglada
    D270 + MB | 12-24 | 17-50 | 70-200VR | SB 826
    www.slubfotki.pl - zdjęcia ze slubu NIKONem

  8. #8

    Domyślnie

    Też byłbym wdzięczny za jakieś dokładniejsze informacje

    W ciągu najbliższego tygodnia muszę przygotować swoje folio do prezentacji i niewiem czy mój pomysł będzie najlepszy/najtańszy (koszty względem zamierzonego efektu)...

  9. #9

    Domyślnie

    dołączam się do prośby ictus, mam nadzieje że ktoś zechce odpowiedzieć, bo narazie widzę, cisza

  10. #10
    sailor
    Gość

    Domyślnie

    jak uda mi sie w niedziele ja sfocic czytaj - wrezscie dostane to podelse foty

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •