Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mathu Zobacz posta
    Tylko właśnie, po co, skoro to margines rynku?
    Ale popatrz. Takie zagranie - posiadanie w ofercie puszki FF jednak napędza sprzedaż - mimo, że zysku z tego jest niewiele, licząc po sumarycznej ilości sprzedanych sztuk. Ale zauważ proszę, że coraz częściej nawet kompletni amatorzy- a raczej należałoby ich nazwać laikami* (a na pewno ci chcący uchodzić za bardziej uświadomionych), są skłonni wybrać system w którym jest ta perspektywa posiadania FF - choćby nawet nigdy go nie kupili.

    Reasumując, FF to swego rodzaju zagrywka marketingowa. Zupełnie jak LV i Filmy, odszumianie matrycy, odchylany wyświetlacz etc. Tylko to zagrywka bardziej pokrętna i summa summarum bardziej przemyślana - marketingowo. Filmy można zawsze udostępnić, a FF, bez szkieł nie istnieje itd.

    __________
    *skoro amatorami są ludzie nie związani z fotografią zarobkowo. Chyba że nazwiemy ich hobbystami, jednak nie o nomenklaturze mial być ten post
    Z pozdrowieniami,
    Ink.
    Instagram

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Inkognito Zobacz posta
    Reasumując, FF to swego rodzaju zagrywka marketingowa. Zupełnie jak LV i Filmy,
    E tam,

    Akurat LV to bardzo przydatna opcja dla wielu fotografów - zwłaszcza tych od makro- czy astrofotografii.
    Dużo robaków nie popełniłem - ale z tego co próbowałem mogę powiedzieć, że przydaje się bardzo, podobnie przy katowaniu Łysego.
    FF i filmy, rzeczywiście do dyskusji.
    FF sobie chwalę, a i filmami bym nie pogardził. Ale to rzeczywiście indywidualna sprawa.

    Pozdr.
    PM

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pmc Zobacz posta
    E tam,

    Akurat LV to bardzo przydatna opcja dla wielu fotografów - zwłaszcza tych od makro- czy astrofotografii.
    Dużo robaków nie popełniłem - ale z tego co próbowałem mogę powiedzieć, że przydaje się bardzo, podobnie przy katowaniu Łysego.
    FF i filmy, rzeczywiście do dyskusji.
    FF sobie chwalę, a i filmami bym nie pogardził. Ale to rzeczywiście indywidualna sprawa.

    Pozdr.
    PM
    Ale pmc, ja nie mówiłem że to nie jest potrzebne - tylko że to marketing jest - o! jak zwiększanie liczby pix w kompaktach Jasne, że ja też czasem używam LV i nie przeszkadzałyby mi filmy, choc nie czuję potrzeby ich posiadania.
    Z pozdrowieniami,
    Ink.
    Instagram

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •