Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1

    Domyślnie canon sie shituje na nowo

    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rabijki Zobacz posta
    canon sie shituje na nowo
    Zastanawiałem się o co chodzi

  3. #3

    Domyślnie

    nowy TS 24mm

    dla architektow po prostu wymazone szklo.
    a i landszafciarz by powalczyl, gdyby go bylo stac na taka przyjemnosc.
    niestety, przy calej charytatywnosci tej dzialki fotografii, nie bedzie go stac

  4. #4
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 771

    Domyślnie

    17/4 jeszcze fajniejszy.
    Dziwna to polityka firm w szkiełkach. Wpuszczają "gęsto" albo popularne, albo niszowe szkła.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rabijki Zobacz posta
    Chyba "shiftuje"

    A ta 17-tka to będzie masakra, ciekaw jestem jaki to będzie miało kąt widzenia przy uwzględnieniu maksymalnych przesuwów... W panoramie powinna być chyba znacznie szersza od 14-tki...

  6. #6

    Domyślnie

    Hehe - no proszę. W poniedziałek w Krakowie bawiliśmy się PC-E Nikona nasadzonym na 5d II, a tu nowe szkło canona

  7. #7

    Domyślnie

    Jestem bardzo ciekawy czy ta 17 –steczka ładnie by pasowała do mojego plecaczka hihihihi.

  8. #8

    Domyślnie

    ja jestem bardziej ciekawy gdzie sa szkla nikona (i czy canon bedzie cenowo konkurencyjny do nikona z shiftami)
    Andrzej

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Siupes Zobacz posta
    ja jestem bardziej ciekawy gdzie sa szkla nikona (i czy canon bedzie cenowo konkurencyjny do nikona z shiftami)
    Jeśli utrzymają obecną tendencję (porównaj cenę TS-E 90/2.8 z PC-E 85/2.8 ) to będą sporo tańsze od Nikona.

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez axer Zobacz posta
    Jeśli utrzymają obecną tendencję (porównaj cenę TS-E 90/2.8 z PC-E 85/2.8 ) to będą sporo tańsze od Nikona.
    optyczne

    "Ceny obiektywów mają wynosić $2,499.00 za TS-E 17 mm f/4L i $2,199.00 za TS-E 24 mm f/3.5L II."

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •