Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30

Wątek: łąkowy

  1. #21
    bombel
    Gość

    Domyślnie

    Czy to nie ten, o który ostatnio była sprzeczka - czy to jastrząb, czy trzmielojad? Ma bardzo ładne oczy w porównaniu ze spokojnym upierzeniem głowy.

    A zdjęcia są super, nie bądź taki skromny.

  2. #22

    Domyślnie

    Bombel - nie to nie ten i to nie była sprzeczka
    "czuję jak rodzi się moc"

  3. #23

    Domyślnie

    Jurgen a tak wogóle to wrzuć coś nowego najlepiej żeby bylo kiepskie he he he ...w końcu coś skrytykujemy pozdrawiam
    Nikon D80
    Nikkor AF SDX 18-55 ED Nikkor 70-300 VR Sigma 18-125 Plecak Lowepro
    ... oraz dużo wolnego czasu http://darz.bor.prv.pl/ GG 4555436

  4. #24
    bombel
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jurgen
    Bombel - nie to nie ten i to nie była sprzeczka
    Oczywiście wiem, że to nie ten (egzemplarz), bo tamten był w zoo, a ten lata po wolności - ale pytam, czy to nie ta rasa? Gatunek, grupa, model - no wiesz... Oba miały takie ładne żółte oczy i oba mają takie spokojne, niebieskie upierzenie na głowie.

    A sprzeczka (mała, bo mała), ale jednak delikatnie dała się zaznaczyć...

  5. #25

  6. #26

    Domyślnie

    Przepiękny ptak fota również. Zachodzę w głowę jak Ty to robisz - sprzęt do torby, jedziesz, model czeka, fotografujesz i wracasz do domku
    Wiem, wiem ze to są wyprawy i nie zawsze udane, zbyt duże prawdopodobieństwo czynników niezależnych ale jaka adrenalina w momencie udanego spotkania, mógłbyś to choć w małym ułamku wspomnieć pod fotą. Myślę, że byłoby OK!

    Pozdrawiam Antek
    Nikon + sporo gratów pasujących do niego Aktualnie wszystko do sprzedania- koniec z fotografią ze względu na wiek.

  7. #27

    Domyślnie

    Antoni ja nie lubie sie uzewnetrzniać bez wspomagacza.
    Wynika to tylko i wyłącznie z mojej natury.
    Poza tym nie umiem pisać i chyba jednak mam mało do powiedzenia.
    pozdrawiam
    "czuję jak rodzi się moc"

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jurgen
    Antoni ja nie lubie sie uzewnetrzniać bez wspomagacza.
    Piaseczno od Łodzi to nie wielka odległość, myśle że gdybym faxował faxa to doszedłby jeszcze zimny i na pewno by się okazało że można słuchać opowieści z Twoich wypraw z otwartą "gębą"

    Pozdrawiam Antek
    Nikon + sporo gratów pasujących do niego Aktualnie wszystko do sprzedania- koniec z fotografią ze względu na wiek.

  9. #29

  10. #30

    Domyślnie

    Powiem tylko tyle - jestem pełen podziwu. Tylko pozazdrościć talentu i sprzętu.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •