Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 36
  1. #1

    Domyślnie Canon EOS 7D - plotki


  2. #2

    Domyślnie

    Mnie bardziej zaciekawiła informacja o d3x i jego problemach z jakościa

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Patio Zobacz posta
    Mnie bardziej zaciekawiła informacja o d3x i jego problemach z jakościa
    Też to czytałem ciekawe ile w tym prawdy, a ile plotki

  4. #4

    Domyślnie

    może za szybko Nikon wprowadził D3X??
    no ale kwestia obadania sprawy przez użytkowników... wtedy wszystko się wyjaśni...
    DwaCzarneEosy|SzkiełkoOkoSwiecidełko

  5. #5

    Domyślnie

    Pytanie też na ile mają na to wpływ goście z optyczne.pl

    Natomiast 7d może być całkiem ciekawą puszką. Uszczelki, 15mpx na dx, 8klatek mogą być ciekawsze niż to co ma do zaoferowania D300
    Pozdrawiam.
    MamiyaRB67, D90, D70, 12-24, 18-70, 28-80, 35, 50, 180, 70-300...
    |||blog ||| maciejsimm.com|||

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Guancho Zobacz posta

    Natomiast 7d może być całkiem ciekawą puszką. Uszczelki, 15mpx na dx, 8klatek mogą być ciekawsze niż to co ma do zaoferowania D300
    Tylko że już wtedy D300 będzie dawno na emeryturze i przestanie zdjęcia robić...
    Nie jestem szumofobem, używam cropa i jak potrzebuje wysokiego ISO.
    Tamzooka 150-600, T 300 2.8 kenko TC 1,4 2,0

  7. #7
    Kaleid
    Gość

    Domyślnie

    Na razie to żaden nowy Canon, tylko kolejna porcja plotek. Precyzujcie tematy.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez samuraj Zobacz posta
    Tylko że już wtedy D300 będzie dawno na emeryturze i przestanie zdjęcia robić...
    Byt rynkowy sprzętów może znacząco się wydłużyć. Wszystko przez kryzys. Nowe projekty są często zawieszane na okres bliżej nie określony. Konsumpcja tak siada, że nie ma komu sprzedawać. Jeśli taki Canon notuje w dziale foto 68% spadek sprzedaży rok do roku, to ciężko o optymizm. Jak tak dalej pójdzie, to z rynku zniknie wiele firm.
    ...dwie stopki rozmiar 43...

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez th3big Zobacz posta
    Byt rynkowy sprzętów może znacząco się wydłużyć. Wszystko przez kryzys. Nowe projekty są często zawieszane na okres bliżej nie określony. Konsumpcja tak siada, że nie ma komu sprzedawać.
    Jak na razie to nie ma czego sprzedawać. Z "własnego" podwórka: Zakup 5D MkII graniczy z cudem, a w szklarni można przebierać w kitach i ciemnych tele. Jest kryzys, ale podaży, nie popytu.

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez papajpo Zobacz posta
    Też to czytałem ciekawe ile w tym prawdy, a ile plotki
    To jest oparte na doświadczeniu Thoma Hogana (http://www.bythom.com/nikond3xreview.htm), więc nie są to plotki. Trudno powiedzieć czy jest to odosobniony przypadek, ale w informacji z Optycznych powołują się tylko na Thoma.

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •