Close

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 60
  1. #21

    Domyślnie

    Błazeje dziękuję,
    przejrzałem wątki faktycznie pisałes, musiałem się pogubić.

  2. #22

    Domyślnie

    nie wiem, moj a-269 jest zdecydowanie aluminiowy.
    The Iron never lies to you. You can walk outside and listen to all kinds of talk, get told that you’re a god or a total bastard. The Iron will always kick you the real deal.

  3. #23
    Gaduła Awatar cypherdid
    Dołączył
    04 2006
    Miasto
    bydgoszcz/gdańsk/warszawa
    Posty
    1 141

    Domyślnie

    Benro to świetne statywy - ciut gorsze głowice - ale pewnie się poprawią. Nie widziałem plastikowego statywu tej firmy - a widziałem chyba większość modeli tej firmy Również najnowszy patent - głowice typu Gimbal.

    Wspominałem już w innym wątku że jedyna w tej części świata - polska - Sigma 200-500/2.8 pracuje na nogach Benro. Trudno mieć zastrzeżenia do jakości statywów, na których przytwierdza się szkło wartości 80tys PLN.

    Zdecydowanie jestem zwolennikiem statywów Benro...powiem że mój na Saharze sprawdził się super...piasku nigdzie nie złapał...czego nie powiem o szkle ;/
    instagram.com/darkroomnightlife

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cypherdid Zobacz posta
    Zdecydowanie jestem zwolennikiem statywów Benro...powiem że mój na Saharze sprawdził się super...
    a jaki masz dokładnie model, z jaką głowicą?
    Nikon, Nikkory, Sigmy... i Tamron
    wigi.pl

  5. #25
    Gaduła Awatar cypherdid
    Dołączył
    04 2006
    Miasto
    bydgoszcz/gdańsk/warszawa
    Posty
    1 141

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wigi Zobacz posta
    a jaki masz dokładnie model, z jaką głowicą?
    Benro C-458n6 + głowica Giottos MH 1302-652
    instagram.com/darkroomnightlife

  6. #26

    Domyślnie

    Raju ale mi strach napędziliście tym gadaniem o plastikowych nogach w Benro. Właśnie pobiegłem do studia i przypatrzyłem się mojemu A-458 n6 i stwierdzam, że plastik to to nie jest. Tak na marginesie, po 2-3 miesiącach używania tego sprzętu jestem z niego zadowolony i podpisuje się pod opinią, że to dobry sprzęt i jeszcze cena bardzo atrakcyjna.

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez motyl Zobacz posta
    Raju ale mi strach napędziliście tym gadaniem o plastikowych nogach w Benro. Właśnie pobiegłem do studia i przypatrzyłem się mojemu A-458 n6 i stwierdzam, że plastik to to nie jest. Tak na marginesie, po 2-3 miesiącach używania tego sprzętu jestem z niego zadowolony i podpisuje się pod opinią, że to dobry sprzęt i jeszcze cena bardzo atrakcyjna.
    wszystko wskazuje na to, że sprzedawca albo się nie zna, albo po prostu kłamał, mając w tym jakiś cel
    Nikon, Nikkory, Sigmy... i Tamron
    wigi.pl

  8. #28
    Gaduła Awatar cypherdid
    Dołączył
    04 2006
    Miasto
    bydgoszcz/gdańsk/warszawa
    Posty
    1 141

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wigi Zobacz posta
    wszystko wskazuje na to, że sprzedawca albo się nie zna, albo po prostu kłamał, mając w tym jakiś cel
    pewnie "chłit makertindody" coby sprzedać velbona albo jeszcze lepiej...hamę
    instagram.com/darkroomnightlife

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cypherdid Zobacz posta
    pewnie "chłit makertindody" coby sprzedać velbona albo jeszcze lepiej...hamę
    albo też Manfrotto za >800 zeta ;o)
    The Iron never lies to you. You can walk outside and listen to all kinds of talk, get told that you’re a god or a total bastard. The Iron will always kick you the real deal.

  10. #30
    Gaduła Awatar cypherdid
    Dołączył
    04 2006
    Miasto
    bydgoszcz/gdańsk/warszawa
    Posty
    1 141

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez thorcik Zobacz posta
    albo też Manfrotto za >800 zeta ;o)
    Manfrotto są przereklamowane...szczególnie w Europie...za oceanem nie robią furory, a tu są odnośnikiem do oceniania wszystkich innych statywów.
    instagram.com/darkroomnightlife

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •