Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 28
  1. #11

    Domyślnie

    Jest ktoś na tym forum, kto eksperymentował ze sprzętowo niezależnymi dyskami wymiany dla PS-a?
    Piter

  2. #12

    Domyślnie

    "Podstawowy dysk magazynujący Ps problem" - cytuję tytuł wątku - rozmawiamy o pliku wymiany dla PS
    Piter

  3. #13

    Domyślnie

    to samo dotyczy sprzętowego pliku wymiany system - WIN - akurat
    Piter

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Piotr.S Zobacz posta
    "Podstawowy dysk magazynujący Ps problem" - cytuję tytuł wątku - rozmawiamy o pliku wymiany dla PS
    Ale doczytaj o co chodzilo, a nie wyciagaj wnioskow na podstawie tytulu! Poza tym naucz sie korzystac z forum -- zeby dopisac kolejna mysl, nie musisz tworzyc kolejnej wypowiedzi -- wystarczy wcisnac edytuj w juz istniejacym swoim wpisie, zeby dopisac kolejne spostrzezenie.
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  5. #15

    Domyślnie

    Stig - najmniej chce mi się spierać z Tobą. Ty wiesz swoje, a ja buduję swoje wydajne stacje graficzne - i niech tak zostanie. Pozdrawiam Piotr
    Piter

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Piotr.S Zobacz posta
    Stig - najmniej chce mi się spierać z Tobą. Ty wiesz swoje, a ja buduję swoje wydajne stacje graficzne - i niech tak zostanie. Pozdrawiam Piotr
    Kryste! Czy Ty czytac potrafisz? Czy ja neguje Twoja opnie na temat tego jak powinien byc skonfigurowany zestaw do pracy z ciezkimi plikami? Przeczytaj pierwsza wiadomosc autora watku i rozwiazanie problemu, oraz wyciagnij wniosek. Nie chodzilo o wydajnosc dysku, tylko o zapchanie 16 GB wolnego miejsca na tymze (stad tytul watku), z powodu pomylki! Kolega mmmak wpisal po prostu w parametry kadrowania zbyt duze jednostki wynikowe, co poskutkowalo tym, ze Shop mial przeskalowac przycinany kadr do wielkosci 10 x 10 metrow.
    99% ludzi z tego forum, pracujacych na co dzien ze zdjeciami nie jest potrzebny zewnetrzny dysk na swap dla Shopa, bo prawie kazdy z nich ma te 2-4 GB RAMu, co do pracy ze zdjeciami do rozmiarow A3 - B2 w zupelnosci wystarcza. Chlopaki tu sobie w zaciszu domowym 20 MB zdjecia obrabiaja, a Ty wyskakujesz z opisem konfiguracji pod obrobke 120 metrowych wydrukow... Ehhh... I tlumaczyc, ze to nie o to chodzi, to nadal nie rozumie...
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  7. #17

    Domyślnie

    fakt nie zauważyłem w porę Twojej odpowiedzi
    Piter

  8. #18

    Domyślnie

    tak to jest jak korzystamy z pośredników
    Piter

  9. #19

    Domyślnie

    Stig - widzisz co moze zrobić opóźnie nie sprzętowe?
    Piter

  10. #20

    Domyślnie

    nie rozmawiamy - wysyłamy komunikaty
    Piter

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •