Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18
  1. #1

    Domyślnie [pytanie] dobry i tani nocleg we Wrocławiu

    Witam wszystkich mieszkańców Wrocławia.
    Ostatnio był analogiczny wątek o noclegu w Krakowie, ale tym razem chodzi o Wrocka.
    Szukam taniego i wygodnego miejsca do spania dla 4 osób. Może to być 2x 2-os. pokój, albo 1x 4-ka. Nie ma różnicy. Ważne, żeby było tanio i przytulnie. Jakby jeszcze nie wywalali z pokoju wcześnie rano następnego dnia to też byłoby miło
    Z góry dziękuję za odpowiedź.
    D7(5)0 | F100 | F8/3.5 | S10-20/4.5 | N18-35 | S24-70/2.8 | N50/1.8 | N85/1.8 | N70-300VR | SB800

  2. #2

    Domyślnie

    Jak byłem w zeszłym roku to trafiłem tutaj: www.puhot.pl - było to wtedy najtańsze na co trafiłem i stosunkowo blisko centrum, a warunki były całkiem spoko - coś w rodzaju dobrze utrzymanego/czystego/ciepłego/wyremontowanego akademika.

  3. #3
    Tata Homera Awatar frostic
    Dołączył
    11 2007
    Miasto
    Bażanorzów Górnośląski ;)
    Posty
    527

    Domyślnie

    http://www.lothus.pl/o_hotelu.html

    Ja nocowałem w tym hotelu - ścisłe centrum, niedaleko Rynku!

    W sumie sympatycznie choć wystrój pokoi jak z minionej epoki
    Nie jest moze najtaniej ale wszedzie blisko....
    Ostatnio edytowane przez frostic ; 13-01-2009 o 14:08
    SPAM nadal rządzi! Do spółki z Homerem… i Skiperem

  4. #4

    Domyślnie

    Nie wiem co dla Ciebie znaczy tanio, ale polecam Campanile - bardzo przyzwoicie jak na tę klasę cenową, a dość blisko rynku.
    Przy samym rynku przepłacasz za lokalizację, a często standard gorszy (np Dwór Polski).
    Z Campanile masz blisko nawet na piechotę na rynek (choć wieczorem dość mało przyjemny spacer w tej okolicy).
    Lotusa odradzam stanowczo, brrr zwłaszcza za tę cenę! Niewiele taniej a warunki jak w dawnych domach wczasowych za komuny.
    Chyba że na zasadzie zaciśnięcia zębów, bo cena najważniejsza.
    A jeszcze jeden pomysł poszukaj "apartamentów" -wynajmiesz całe mieszkanie z kuchnią - a na 4 osoby to się zwykle bardzo opłaca. Wpisz w wyszukiwarkę "apartementy Wrocław" ja tak nocowałem kiedyś w Krakowie, we Wrocławiu nie znam.

  5. #5
    Tata Homera Awatar frostic
    Dołączył
    11 2007
    Miasto
    Bażanorzów Górnośląski ;)
    Posty
    527

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Maciex Zobacz posta
    Lotusa odradzam stanowczo, brrr zwłaszcza za tę cenę! Niewiele taniej a warunki jak w dawnych domach wczasowych za komuny.
    Chyba że na zasadzie zaciśnięcia zębów, bo cena najważniejsza.
    No, aż tak zebów nie zaciskałem
    Ale faktycznie duchy PRL straszą!

    W pełni sie zgadzam - teraz też wybrałbym Campanile

    Zresztą we Wrocku naprawdę nie ma czasu na spanie więc w sumie byle by jaki kawałem poduszki był na te 2 godziny...
    Ostatnio edytowane przez frostic ; 13-01-2009 o 14:23
    SPAM nadal rządzi! Do spółki z Homerem… i Skiperem

  6. #6

    Domyślnie

    Polecam hotelik „Piast” naprzeciwko dworca głównego PKP noclegi około 100zł za noc ale fajnie i miło wspominam to miejsce.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez frostic Zobacz posta
    No, aż tak zebów nie zaciskałem
    Ale faktycznie duchy PRL straszą!
    ja się dałem nabrać na to przez Internet - dobrze że łazienka była w miarę przyzwoita..
    dodatkowe uroki to okno z widokiem na budowę wieżowca
    i panowie od 6.00 rano "napier..lają"
    ale pewnie już go wybudowali bo ja tam dawno byłem i powiedziałem że nigdy więcej, wolę trochę drożej (naprawdę trochę w porównaniu do rożnicy w standardzie) w Campanile.

    Cytat Zamieszczone przez frostic Zobacz posta
    Zresztą we Wrocku naprawdę nie ma czasu na spanie więc w sumie byle by jaki kawałem poduszki był na te 2 godziny...
    O, to to, racja Wroclaw by night to jest to

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Maciex Zobacz posta
    Z Campanile masz blisko nawet na piechotę na rynek (choć wieczorem dość mało przyjemny spacer w tej okolicy).
    No nie przesadzaj, nie jest aż tak źle.
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

  9. #9

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez velaskez Zobacz posta
    No nie przesadzaj, nie jest aż tak źle.
    nie mam na myśli rynku, który jest chyba najpiękniejszym a już na pewno najfajniejszym w Europie a w Polsce na pewno (zaraz za Krakowem imho).
    chodziło o samą okolicę hotelu - może niejasno się wyraziłem.
    I tu nie przesadzam, tylko takie po prostu mam odczucia, bo byłem tam kilka razy i sam hotel fajny, ale jego okolica w stronę rynku w nocy "mało przyjemna" (tak to przecież ująłem)- całkowita ciemność, mało przytulne rudery.
    Samochodem fajnie, a piechotą po nocy niekonieczne, a z drugiej strony wracać z rynku taki kawałek taksówką to przesada, choć zależy to od stanu delikwenta.
    Osobiście wolę jednak hotele przy rynku jak np. Patio, tylko tam trochę drożej, a pytanie było przecież o dobrą cenę.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •