Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Kot- opinie

  1. #1

    Domyślnie Kot- opinie

    Napiszcie co myślicie o tym zdjęciu. Chciałbym poznać wasze opinie. Chodzi mi o zdanie osób, które znają się na fotografii. Ja aparat mam od ok. tygodnia i dopiero się go uczę, dlatego wskazówki i rady są dla mnie bardzo ważne.



  2. #2

    Domyślnie

    Pewnie na fotografii się nie znam ale pierwsze co rzuca się w oczy
    to strzał z lampy błyskowej prosto w tą sympatyczną mordkę.

    Unikał bym tego typu zdjęć.
    A jeśli już musisz użyć lampy to warto pomyśleć
    nad jakimkolwiek dyfuzorem czy odbłyśnikiem nawet
    na lampę wbudowaną.

    Ale to oczywiście tylko moja chora opinia

    pozdrawiam
    Lu_natyk
    Noc jes domem dla wampirów, wilkołaków i lunatyków...

    Freelancer

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mcelmer Zobacz posta
    . Chodzi mi o zdanie osób, które znają się na fotografii.
    ja to się nie znam...

  4. #4

    Domyślnie

    Co prawda ja też się nie znam, ale w/g mnie w zapodanym kadrze panuje ciasnota. Niepotrzebnie przyciachałeś kotu wąsiska, są integralną częścią tej miłej mordki. Centymetr u góry też by nie zaszkodził.
    LED ZEPPELIN

  5. #5

    Domyślnie

    też się nie znam ale napisze że do pstryka mogłeś mu zdjąć tą zielona obroże

  6. #6

    Domyślnie

    Sorki za określenie "Chodzi mi o zdanie osób, które znają się na fotografii." Ja dopiero zaczynam przygodę z fotografią i zależy mi na opinii innych pasjonatów, którzy mogą pomóc mi w poznawaniu tajników tej ciekawej sztuki To tyle wstępem. Zdjęcie w oryginale jest szersze i wyższe ale na potrzeby forum musiałem je przyciąć i dlatego "brakuje cm z góry" i "jest ciasno". Faktycznie obróżkę mogłem zdjąć. Wielkie dzięki za wszystkie opinie i czekam na następne (pewnie już przy następnych zdjęciach

  7. #7

    Domyślnie

    Nie tnij zdjęcia tylko zmniejsz go do wymaganych rozmiarów. Cięcie służy jedynie do odrzucenia niepotrzebnych części fotki. Jeśli nie wiesz czym i jak to zrobić daj znać na PW.
    LED ZEPPELIN

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •