Close

Strona 1 z 47 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 469
  1. #1
    Sova1981
    Gość

    Domyślnie Nikon D90 - error

    Witam !

    Podczas używania od czasu do czasu pojawia sie komunikat err na górnym wyświetlaczu i w tym momencie tylko wyjęcie baterii umożliwia dalszą pracę, właczanie/wyłaczanie nie daje rezultatu ponieważ przy wyłączonym (off) nadal komunikat jest wyświetlany na górnym ekranie wraz z resztą informacji.

    Co może być tego przyczyną ?

  2. #2

    Domyślnie

    Aparat wiesza się z jakiegoś powodu.

    Ja bym zaczął szukać problemu od karty SDHC.

  3. #3
    Sova1981
    Gość

    Domyślnie

    też podejrzewam kartę, a gdyby karta była ok to co może być jeszcze przyczyną ?

  4. #4
    puchbeary
    Gość

    Domyślnie

    Migawka , mechanizm podnoszenia lustra. Jak skończę kawę to spojrzę na dno szklanki może coś jeszcze mi się rzuci w oczy...
    Jak masz gwarancję to wysyłaj do serwisu. Co ci da wiedza co siadło ? Przecież sam tego i tak nie naprawisz. Ja przynajmniej w aparacie na gwarancji bym nie grzebał bo to - wybacz szczerość - głupota.

  5. #5

    Domyślnie

    u mnie bylo to samo dopoki nie wymienilem karty na Extreme, nawet przy Ultrze bywaly takie "atrakcje".
    The Iron never lies to you. You can walk outside and listen to all kinds of talk, get told that you’re a god or a total bastard. The Iron will always kick you the real deal.

  6. #6

    Domyślnie

    To jest błąd karty, nic innego.
    Na zdrowie!!! Dawaj mi tu na FEJS
    Gram w Totolotka i nie zawaham się wygrać!!!

  7. #7

    Domyślnie

    mi tak wieszała się czasami d50tka -powodem był akumulator Hahnel, na orginalnym aku mi się to nigdy nie zdażyło.
    D50 nex5n x-pro1

  8. #8

    Domyślnie

    Tak mi też na hahnelu sie d50 wieszało ale jak z winy aku to err nie wyskakuje.
    Na zdrowie!!! Dawaj mi tu na FEJS
    Gram w Totolotka i nie zawaham się wygrać!!!

  9. #9
    puchbeary
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kundzior Zobacz posta
    To jest błąd karty, nic innego.
    ciekawy wniosek bo mnie to wyskakuje w d50 jak się zatnie lustro w pozycji "up". Cholera jakbym wiedział że na zacinający się mechanizm lustra wystarczy wymienić kartę

  10. #10
    Gaduła Awatar SlaWasII
    Dołączył
    05 2008
    Miasto
    malownicza wieś Słocina, co to już jej ni ma...
    Posty
    1 225
    Wpisów
    40

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez puchbeary Zobacz posta
    Jak masz gwarancję to wysyłaj do serwisu. Co ci da wiedza co siadło ? Przecież sam tego i tak nie naprawisz. Ja przynajmniej w aparacie na gwarancji bym nie grzebał bo to - wybacz szczerość - głupota.
    Nie musi grzebać. Zanim wyśle niech sprawdzi co może: karta, bateria, obiektyw. Bezmyślnie wyśle do serwisu i mu jeszcze coś zepsują...
    Зоркий 4 | ЛОМО-компакт-автомат | Prakitica MTL50 | D60 | D80 | kilka słoików | Nokia... Szczyt marzeń: D500 | 24-70/2.8

Strona 1 z 47 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •