Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie Torba do D80 z obiektywami

    Witam,
    chciałbym się poradzić odnośnie zakupu TORBY (nie plecaka) dla Nikona D80 + N18-55 f/3.5-5.6 + N50 f/1.8D + N55-200VR + jakieś filtry, ładowarka.

    Mam na oku Lowepro Nova 3 AW, jednak nie wiem czy nie będzie zbyt obszerna. Proszę o jakieś propozycje.

  2. #2
    Oszczędny w słowach Awatar romano
    Dołączył
    05 2007
    Miasto
    Opole / Katowice
    Posty
    157

    Domyślnie

    Ja w 3 AW mam D70s z podpiętym 18-70, N10.5, T55-200 i trochę dupereli. 2 kabelki i w przedniej kieszeni przejściówki, dekle, zapasową baterię i jakieś pierdoły. Czasami wrzucam jeszcze do głównej komory lampę EF-500 DG sUPER od Sigmy. Ale leży wtedy na płasko na obiektywach (na wierzchu), a nie w osobnej przedziałce.
    Osobiście szukam teraz jakiegoś plecaka, bo zaczyna sie robić w niej ciasno.
    Taki jeden z takim okrągłym i jeszcze takie coś.

  3. #3

    Domyślnie

    Napewno nie bedzie za duza. Uzywalem tego nosidla i bylo w sam raz. Polecam.
    Najzieleńszy z zielonych
    Niezbyt poważny, czasem odważny, nie-co-dziennik sporadyczny.

  4. #4

    Domyślnie

    weź od razu NOVA 4AW... większa torba na 100% się przyda, bo z czasem wypełnisz ją innymi rzeczami typu lampa, inne szkła itp...
    DwaCzarneEosy|SzkiełkoOkoSwiecidełko

  5. #5

    Domyślnie

    podziękować za odpowiedzi.
    chyba jednak wezmę tą Nove 3 AW, bo najwyżej dokupię do zestawu lampę. zmieści się prawda?

  6. #6
    Oszczędny w słowach Awatar romano
    Dołączył
    05 2007
    Miasto
    Opole / Katowice
    Posty
    157

    Domyślnie

    bez najmniejszego prolemu
    Taki jeden z takim okrągłym i jeszcze takie coś.

  7. #7

    Domyślnie

    Za 83 złocisze kupiłem torbę na alledrogo. Zmieści wszystko co masz w stopce i jeszcze zostanie wolne miejsce.
    Tylko... znaczek "parszywy" - "Can..." brr..
    Tutaj jest... podpis

  8. #8

    Domyślnie

    A ja polecam TAMRAC System 6. Ma taką i jestem z niej bardzo !!! zadowolony.

  9. #9

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •