Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 39
  1. #1

    Domyślnie Naneu Pro Alpha - "L" czy bez "L" ?

    Przymierzam się do kupna tego właśnie plecaka - i tak sobie myślę: wersja z "L" czy bez "L"?

    Wiadomo - L posiada komorę na laptop - ale czy są oprócz tego jeszcze jakieś różnice w budowie na przykład, wielkości czy użytych materiałach?
    Wzięłabym wersję z kieszenią na laptop - niby nosić mojego japka nie planuję z aparatem - ale w przyszłości kto wie? Niby od przybytku głowa nie boli - ale... Rożnica w cenie niestety jest - i nie jest znów aż tak minimalna (wersję bez L można dostać już za 190zł - ta z "L" to min 250zł - nie znalazłam taniej- a może ktoś z Was znalazł? - podlinkujcie-proszę! ).
    Sama nie wiem - 60zł za wydzielone miejsce na komputer - który w sumie mogę włożyć i do wersji bez "L" w pokrowcu Tucano jaki i tak już posiadam...

    A co z wersją tego plecaka z pokrowcem przeciwdeszczowym (podobno jest taki)? Nigdzie nie mogę go znaleźć - a szczerze mówiąc dużo bardziej przydałaby się taka rzecz w wyposażeniu plecaka na sprzęt foto niż komora na laptopa.
    Nikon + duperele aaa... - no i Holga...
    Blog AgaPe

  2. #2

    Domyślnie

    http://allegro.pl/item501926329_lord...15_4_cala.html - tu za 240zł. Chyba, że pisząc 250zł miałaś na myśli właśnie tą aukcję, tylko zaokrągliłaś do bardziej równej sumki
    Ostatnio edytowane przez pawel934 ; 14-12-2008 o 20:38
    Pozdrawiam,
    Paweł
    D80 + N18-70 + N70-300 VR + N50/1.8

  3. #3

    Domyślnie

    no - zawsze to mniej.
    Nikon + duperele aaa... - no i Holga...
    Blog AgaPe

  4. #4

    Domyślnie

    W kieszeni na lapka, nie musisz nosić lapka. Możesz na przykład, wrzucić kurtkę przeciwdeszczową.
    X-T10, XF35, XF18-55, MK320

  5. #5

    Domyślnie

    co racja to racja
    a ma może ktoś taki plecak i chęć zrobienia mu fotki celem ukazania jak ta kieszeń wygląda, gdzie i jak jest ulokowana?
    Nikon + duperele aaa... - no i Holga...
    Blog AgaPe

  6. #6

    Domyślnie

    agape - a jakiej wielkosci masz tego lapka? Bo ja posiadam wersje bez komory na laptopa, a jednak laptop 13" HP miesci sie tam idealnie i pasuje jak ulal. 14 jakas tez wejsc powinna, jako ze miejsca po bokach zostalo dobre 3cm. (zaznaczam, ze lapek nie wplywa na ergonomie uzywania, nie utrudnia dostepu do sprzetu foto, jedyne co powoduje, to wieksza wage calosci).

    Co do pokrowca, to obojetnie jaka wersja - pokrowiec dostarczany jest w komplecie, podobnie jak specjalny kondom na telefon, oraz siatkowy kondom na butle mineralki. (choc jakosc tego pokrowca jest naprawde dobra, to juz jego sposob zakladania na plecak co najmniej niepewny - ostatecznie dziala, ale mozna to bylo lepiej wymyslic).

    Zdjecia wersji bez kieszeni sa gdzies w moich postach - looknij sobie
    Elektryczna klamka od Tippmana zasilona powietrzem o wysokim ciśnieniu, służąca do robienia siniaków w okolicach głowy. A do tego jakiśtam Nikon do dokumentowania dzieła zniszczenia.

  7. #7

    Domyślnie

    carl00s - mój laptop to 13'' - więc z tego co mówisz, nie powinno być żadnych problemów z jego opcjonalnym załadowaniem na pokład plecaka. (hura!)
    A zdjęć zaraz poszukam - dziękuję!
    Nikon + duperele aaa... - no i Holga...
    Blog AgaPe

  8. #8

  9. #9

    Domyślnie

    też już go znalazłam - dzięki!
    Nikon + duperele aaa... - no i Holga...
    Blog AgaPe

  10. #10

    Domyślnie

    dzisiaj plecak z aparatem zostawilem w domu, ale jak jak chcesz poczekac, to wrzuce zdjecia jak to wyglada po zapakowaniu lapka i reszty sprzetu.
    Elektryczna klamka od Tippmana zasilona powietrzem o wysokim ciśnieniu, służąca do robienia siniaków w okolicach głowy. A do tego jakiśtam Nikon do dokumentowania dzieła zniszczenia.

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •