Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 28
  1. #1

    Domyślnie Lowepro Classified 160 AW Pro

    Mam pytanie, Kto widział na własne oczy Lowepro Classified 160 AW Pro, lub dotykał własnoręcznie. Ciekawy jestem jaka jest faktycznie ta torba. Kiedy będzie dostępna na polskim rynku i jaka będzie cena? Z wyglądu i opisu jest odpowiednia do noszenia body z długim jasnym obiektywem w pionie.
    Wojtek: Trochę sprzętu jest, ale mało czasu.

  2. #2

    Domyślnie

    Chyba jeszcze nie ma jej w sprzedazy.

  3. #3

    Domyślnie

    Jest w sprzedaży cała seria Classified. Mają tutaj, ale trzeba zadzwonić, zapytać i ewentualnie zamówić.
    Pytałem o cenę parę dni temu i nie pamiętam szczegółów a notatki gdzieś zginęły, ale ceny były w granicach 650-800 pln w zależności od modelu....

  4. #4

    Domyślnie

    na stronie www.lowepro.com jeszcze nie ma konkretnych zdjęć i opisów... jedynie te zapowiadające... więc dziwne...
    DwaCzarneEosy|SzkiełkoOkoSwiecidełko

  5. #5

    Domyślnie

    Dostałem wiadomość telefonicznie:
    torby są w magazynie centralnym, w sklepie fizycznie nie ma, można sobie zamówić, podano ceny.
    Nie weryfikowałem informacji, bo nie można było fizycznie sprawdzić i przymierzyć sprzętu i dla mnie było trochę drogo...

  6. #6

    Domyślnie

    Cena z przelicznika dolarowego wynosi około 450 zł, ciekawe ile doliczą nasze sklepy marży. Z opisów wynika, że może być to ciekawa torba.
    Wojtek: Trochę sprzętu jest, ale mało czasu.

  7. #7

    Domyślnie

    Toreb, co prawda jeszcze nie mają, ale ceny już są.
    X-T10, XF35, XF18-55, MK320

  8. #8

    Domyślnie

    Widziałem dzisiaj tą torbę w sklepie torbylowepro.pl. Nie wiem tylko którą wersję oglądałem czy 140 czy 160.

  9. #9

    Domyślnie

    Nie będę zakładał nowego wątku ponieważ chodzi mi o torbę Lowepro Classified 200 - tą bez miejsca na laptopa. Czy ktoś z użytkowników macał własnoręcznie ten model?
    Docelowo ma to być torba do D700+N14-24+N24-70+70-200+Sb900+d300body+akumulatorki,karty, portfel, papier toaletowy i takie tam ... Głównie chodzi mi o wygodne i szybkie zmienianie obiektywów bez zdejmowania torby - plecak odpada bo za dużo kombinacji.
    Mam tylko jedna obawę - jak patrzę na to zdjęcie to boję się że będę wyglądał jakbym materac sobie zarzucił . Pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez wywar ; 22-12-2008 o 09:08

  10. #10

    Domyślnie

    no ceny niestety zaporowe...
    dziś widziałem gościa na ulicy z tą torbą (tylko nie wiem jaki rozmiar dokładnie)...
    wyglądała bardzo przyzwoicie...
    ale chyba nie pozbędę się Reportera na rzecz Classified...
    DwaCzarneEosy|SzkiełkoOkoSwiecidełko

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •