Close

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 56
  1. #11

    Domyślnie

    W sumie niby dlaczego amen?
    Nagle komuś kilkupostowy (słownie:kilkupostowy) OT przeszkadza.
    Poważnie proszę - bez jaj.
    Jest źle, bo tak to człowiek nie może sobie wyrobić swojego zdania, a po jakimś czasie je skonfrontować ze zdaniem innych, tylko do razu zdanie innych ma podane.

    Jak taki przykładowo Sailor (sory że posłużyłes za przykład) gdzieś napisze coś o portrecie, to ja to czytam i patrze co pisze i porównuje, pisze że krzywe paluchy to patrze gdzie i sie zastanawiam czemu ich wcześniej nie widziałem. Jak jakoś gość widzi więcej ode mnie i jak coś pokazuje to ja to dopiero dostrzegam więc ma wpływ.

    Jeśli ta rozmowa tu jest nie na miejscu, to można ją przenieść jeśli jakiś moderator będzie tak uczynny.

  2. #12
    autograf
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pradut Zobacz posta
    W sumie niby dlaczego amen?
    No bo ja się z tym zgadzam.

    Cytat Zamieszczone przez pradut Zobacz posta
    Jak taki przykładowo Sailor (sory że posłużyłes za przykład) gdzieś napisze coś o portrecie, to ja to czytam i patrze co pisze i porównuje, pisze że krzywe paluchy to patrze gdzie i sie zastanawiam czemu ich wcześniej nie widziałem. Jak jakoś gość widzi więcej ode mnie i jak coś pokazuje to ja to dopiero dostrzegam więc ma wpływ.
    Ale Ty nie piszesz o zdjęciu/zdjęciach

    Cytat Zamieszczone przez pradut Zobacz posta
    Jeśli ta rozmowa tu jest nie na miejscu, to można ją przenieść jeśli jakiś moderator będzie tak uczynny.
    Właśnie tak zrobiłem. Tam było nieodpowiednie miejsce.

  3. #13

    Talking

    Cytat Zamieszczone przez autograf Zobacz posta
    Naprawdę wierzycie, że ktoś (jakiś autorytet) może mieć wpływ na Wasze zdanie?
    Tu nie o wiarę idzie tylko o udowodnione zachowania.
    Nic innego jak marketing w czystej postaci i jeszcze kilka innych nieco wstydliwych dla wazeliniarzy aspektów.
    Mocne komento forumowego autorytetu to niemal wyrok w głosownaniu. Mylę się.... ?
    Nikon

  4. #14
    autograf
    Gość

    Domyślnie

    Nie zgodzę się z Tobą. Ja nawet nie wiem jaki autorytet by nie skomentował, mam swoje zdanie.

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez autograf Zobacz posta
    Nie zgodzę się z Tobą. Ja nawet nie wiem jaki autorytet by nie skomentował, mam swoje zdanie.
    Dominik nie masz własnego zdania w sensie "braku obciążenia" - zdanie człowieka wynika z a) kultury w jakiej żyje/ był wychowany, b) wpływu środowiska, c) własnych przemyśleń i uczuć (dopiero na trzecim miejscu) - tak więc zdanie autorytetu jako wpływ środowiska jest bardzo istotnych czynnikiem wpływającym na zdanie widza, choć niekoniecznie wpływ jest wprost.

    Vide Sailor (wybacz, ale to nie ja zacząłem o Tobie ) powie, że zdjęcie jest super i teraz... np. 90% widzów przytaknie nagle Sailorowi (obojętnie od tego jakie mieli wczesniej odczucia, choćby po to by nie wyjść na ignorantów lub po prostu zauważy to co Sailor wskaże na tym zdjęciu), 9% widzów będzie miało zdanie całkowicie na anty-sailorowe (mimo że części wcześniej się podobało), po prostu dla samego niezgadzania się z nieuznawanym przez nich autorytetem sailora i... 1 Dominik nie zmieni zdania choćby go żywcem przypiekali (ale to już tylko żart). Liczby są wzięte z sufitu.
    szkoda, że to już nie to samo forum...

  6. #16
    autograf
    Gość

    Domyślnie

    Jestem otwarty na propozycje

    W końcu dyskutujemy.

  7. #17

    Domyślnie

    ufff, no i to przeze mnie chyba to zamieszanie...
    W takim razie nie bardzo jest o czym rozmawiać- bo ja na szczęście nie jestem żadnym autorytetem

    Jeśli rozmowa na temat "co komu w zdjęciu się podoba, a co nie" zostanie zakazana... to co będzie się pisało w wątkach z wyzwaniami? "głos oddany" ?
    http://www.ozzy.maxmodels.pl
    Ortografii uczą w podstawówce, więc nie tlumacz się, że nie studiowałeś polonistyki.

  8. #18
    autograf
    Gość

    Domyślnie

    "Głos oddany" będzie kasowany. Wyobrażasz sobie przeczytać kilkanaście lub kilkadziesiąt TAKICH SAMYCH postów? Bo ja nie

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez autograf Zobacz posta
    "Głos oddany" będzie kasowany. Wyobrażasz sobie przeczytać kilkanaście lub kilkadziesiąt TAKICH SAMYCH postów? Bo ja nie
    a jak napiszę "oddałem głos" albo "głos oddano"? to co innego niż "głos oddany"
    szkoda, że to już nie to samo forum...

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez autograf Zobacz posta
    Nie zgodzę się z Tobą. Ja nawet nie wiem jaki autorytet by nie skomentował, mam swoje zdanie.
    Ależ ja tego nie neguję, maluję jedynie własne przemyślenia i to czegom się w życiu zdążył w "naumieć".

    Czy to jest dyskusja na formułą pojedynków ? Bo jakoś jasno nie doczytałem ?
    Myślę , że warto było by.... pomyśleć

    Jeżeli tak, to moja sugestia:
    Zero komentarzy w trakcie głosowania.
    Ostatnio edytowane przez georghe ; 04-12-2008 o 23:09
    Nikon

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •