Close

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 31
  1. #21

    Domyślnie

    http://www.dpreview.com/reviews/konicaminolta7d/

    konica jest fajna ale faktycznie miekka w wyzszych iso ale przede wszystkim o polowe drozsza...

    tutaj dla odmiany pierwszy szerszy test pentaxa:

    http://www.steves-digicams.com/2004_reviews/istds.html
    D70 - bez kitu :O

  2. #22

    Domyślnie

    1. artykuły w gazetach są sponsorowane, a na testy w FK przymykał bym oko (chociaż też czytam)

    2. oba aparaty są b. dobre i nie przywiązuje wagi do takich szczegółów jakie padły w FK, to jest inny system i ja mając analogowego nikona nie dokupię korpusu D7D, z wiadomych względów

    3. jeżeli chodzi o osoby które kupują pierwszy aparat (Dlsr'a) to myślę, że znacząca będzie cena i tu wygrywa D70, chociaż z drugiej strony oferowany przez D7D AS równoważy tą różnicę

  3. #23

    Domyślnie

    chociaż z drugiej strony oferowany przez D7D AS równoważy tą różnicę
    Czy aby na pewno? Patrzac na test dpreview nie jestem taki pewien czy tych ponad 500 dolarow nie mozna spozytkowac lepiej...

  4. #24
    Anonymous
    Gość

    Domyślnie

    na swiatlomierz chociazby

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez admin
    Dla mnie z tego porownania wynika......
    no, a w tym porównaniu u Kena Rockwell'a to jakby nawet D70 gorszy nie był wcale
    http://www.kenrockwell.com/tech/20dd70.htm

  6. #26

    Domyślnie

    ehh panowie onanizujecie sie sprzętem, a tu zdjęcia robić trzeba. a osobiscie uważam ze to troche trudna sprawa porownywac D70 <> D7D - niby porównywalne, ale zupełnie od siebie inne... nie ma to sensu. skill się liczy a nie sprzęt.

  7. #27
    Marcin Stawiarz
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pmp
    skill się liczy a nie sprzęt.
    dokladnie, moze pan pokaze nam jakies swoje foto, co bysmy mogli nasze drzewko umiejetnosci od samego patrzenia rozwijac w inne strony

  8. #28
    sailor
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ryan
    W każdym razie D70 jest wyjątkowy biorąc pod uwagę cenę i to, że jest porównywany z dużo nowszymi modelami konkurencji
    wiesz tak szczerze mowiac to nie ma za bardzo innej puszki nikona (d2x i d2h z wiadomych wzgledow pomijam) do porownania.. bo jak wezma d100 to podniosa sie krzyki (sluszne) ze porownuja dziadka z niemowleciem. 300d tez byl starszym modelem, 10d tak samo .. a d70 byl z nimi od poczatku porownywany. nie ma sie co dziwic ze w druga strone jest tak samo

    a co do minolty to przyznam ze mimo iz jestem szczesliwym posiadaczem d70tki to zawsze bylem fanem minolty (700si byla moim niespelnionym marzeniem) a poniewaz mam paru kumpli ktory posiadajac dynaxy7 zaraz po pojawieniu sie d7d sprawili sobie cyfrowa puszke to nie moglem sie oprzec pokusie i popstrykalem. wrazenia jak juz kiedys pisalem bardziej niz pozytywne. AS mnie wrecz ujal - szklo 300mm czas 1/60 zdjecie z reki ostre do tego bardzo jasniutki wizjer. ergonomia typowa dla minolty - jak ktos zna system bez trudu sie odnajdzie. jedna rzecza moim zdaniem minolta przewyzsza d70 zdecydowanie. ta rzecz to battery pack. i do tego rozwiazany rownie fantastycznie co w dynax7. zarowno pod wzgledem ergonomii jak i zasilania. dwa standardowe aku lub paluszki dla mnie d7d jest fantastycznym aparatem ... tylko o polke wyzej. i bardz sie ciesze ze jest na rynku, choc troche pozno wg mnie ale coz.. moze nie podzieli losu 800si ktora zostala okreslona fantastyczna ale mocno spozniona semiprofi lustrzanka. a na pewno troche zamiesza na rynku. oby z korzyscia dla uzytkownikow

  9. #29

    Domyślnie

    Zgadzam sie bez dwoch zdań z opinia poprzednika sam wychowalem sie na troche gorszym sprzecie bo 500si ale pomimo tego, że nią prawie nie pstrykam to nie pozbylem się jej. A co do d7d to byla by idealna!!! ale matryca jak na tak pozna premiere mogla byc na poziomie d20 wtedy nie mialbym zadnych watpliwosci czy d70 czy d7d

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez admin
    chociaż z drugiej strony oferowany przez D7D AS równoważy tą różnicę
    Czy aby na pewno? Patrzac na test dpreview nie jestem taki pewien czy tych ponad 500 dolarow nie mozna spozytkowac lepiej...
    Jeśli ma się zamiar focić z długimi rurami to myślę że ta dopłata do body jest niewielka. Popatrzmy tylko na różnicę w cenie AF 80-200 a AFS 70-200VR. Przy pierwszym obiektywie jestesmy na plusie. a jakby tak jakąś stałkę 300-400mm ?? Ja gdybymmiał możliwość dopłaty 1500-2000zł za AS w D70 pewnie bym się skusił... Ale to kwestia wyboru.

    [ Dodano: Wto Lut 01, 2005 7:53 pm ]
    Cytat Zamieszczone przez kmdf
    Zgadzam sie bez dwoch zdań z opinia poprzednika sam wychowalem sie na troche gorszym sprzecie bo 500si ale pomimo tego, że nią prawie nie pstrykam to nie pozbylem się jej. A co do d7d to byla by idealna!!! ale matryca jak na tak pozna premiere mogla byc na poziomie d20 wtedy nie mialbym zadnych watpliwosci czy d70 czy d7d
    6MP by mi nie przeszkadzało...
    pozdrawiam
    Paweł
    www.pawelpawlak.pl

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •