Close

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 31
  1. #11

    Domyślnie

    yhh no 20D tez wyglada jak zabawka przy Minecie, zreszta kto widzial D7D na zywo ten wie o czym mowie

  2. #12

    Domyślnie

    Sławku, mój post nie miał być szyderstwem z D7D tylko z tesktu. Nie wiem czemu większość porównań sprzętu jest jakaś taka... mało obiektywna. Artykuły z Chipa obrosły już legendą Może trochę przesadziłem, sorki jeśli kogoś uraziłem i zostałem odebrany w ten sposób... A D7D mi się też podoba, ale nie będę zmieniał systemu za dużo tego...

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ponury_Kosiarz
    Sławku, mój post nie miał być szyderstwem z D7D tylko z tesktu.
    Przyjąłem, zrozumiałem
    Już się nie mogę doczekać aż kolega w końcu kupi tego D7D. Emocje co prawda mniejsze niż z moim, ale zawsze to nowy gadget do zabawy

    slawek-
    D70 | Tamron 28-75/2.8 | 70-300G | 50/1.8 | SB-800 | Manfrotto 680B+234RC

  4. #14

    Domyślnie

    Patrząc na porównanie DSLR widać, że te 3 aparaty są porównywalne, każdy ma jakieś zalety i wady, stąd każdemu może pasować coś innego. W każdym razie D70 jest wyjątkowy biorąc pod uwagę cenę i to, że jest porównywany z dużo nowszymi modelami konkurencji Fajnie, że jest kilka modeli do wyboru dzieki temu producenci się muszą bardziej "przyłożyć" i obniżać ceny
    Nikony

  5. #15

    Domyślnie

    Dla mnie z tego porownania wynika wprost ze Canon 20D jest o oczko wyzej od KM i D70. Dziwnie natomiast wygladaja testy szumu. KM ma bardzo niski poziom szumu, ale traci na tym szczegolowosc obrazu, 20D z kolei ma najninsze szumy, ale w pewnym sensie tez jest plaska, mimo iz jest tu lepiej. D70 przy nich szumi jak pozostawiony na noc telewizor, ale z kolei obraz ma wiecej szczegolow i jest bardziej plastyczny. Kolejnosc jakosci wedlug tego testu jest zgodna z cenami korpusow. 20D - KM - D70.

  6. #16

    Domyślnie

    No niewiem.Mnie ten test podbudowal.Czemu???Pewnie roznica w czasie i niewielkim postepem...Bo niby co az tak rewolucyjnego doszlo???Dla mnie nic.
    | N D200 | | 28-70/2.8 | | 70-200/2.8 VR| | SB-800 |

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez adik
    No niewiem.Mnie ten test podbudowal.Czemu???Pewnie roznica w czasie i niewielkim postepem...Bo niby co az tak rewolucyjnego doszlo???Dla mnie nic.
    Adik popieram Twoje słowa. D70 jest konstrukcją starszą i z niższej półki a mimo to jest użyty do tego porównania i nie został pokonany w każdej konkurencji. Myślę, że przy tej cenie to D7D ma problem.
    pozdrawiam Krzysiek

  8. #18

    Domyślnie

    oczywiscie mozna dywagowac ktore body lepiej lezy w dloni, mniej szumi, lepiej doswietla, ma czytelniejszy wizjer. Jednak mi sie wydaje, ze decydujacy wplyw na wybor body powinien miec system (wszelkie akcesoria, wybow szkiel, ich jakos, dostepnosc, cena)
    "Podchodź do tematu fotografowanego miękko, na czubkach palców. Ręka w aksamitnej rękawiczce, oko jastrzębia..."
    http://www.jbstudio.eu

  9. #19

    Domyślnie

    dla mnie D7D zbyt miekko rysuje.....nie wyobrazam sobie tego w nikonie....

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez icemaster
    dla mnie D7D zbyt miekko rysuje.....nie wyobrazam sobie tego w nikonie....
    cóś mi się widzi, że rysowanie to sprawa kredek i szkieł, a nie puszki
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •