Close

Strona 61 z 61 PierwszyPierwszy ... 1151596061
Pokaż wyniki od 601 do 602 z 602
  1. #601

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nowart Zobacz posta
    1ds - 1385gr
    5d 810gr + grip 310gr + 2xBP511 ~ 150gr = 1270gr

    No jak widzisz w niczym, każdy może napisać co mu się podoba. Ja po prostu lubię się czepiać
    pozdrawiam Cię również
    To mnie zastrzeliles. Nigdy nie sprawdzalem cyferek co ile wazy. Dalbym sie pociac ze 1d byla duzo lzejsza!
    Jak tylko bede mial okazje to az jeszcze raz wezme do reki i sprawdze z ciekawosci i sprawdze dlaczego odnioslem takie wrazenie ...

    Zeby nie bylo calkiem offtopowo to budowa 5DmkII jest solidna i jak dla mnie wystarczajaca, maly minus to klapka od karty pamieci - trzeszczy, po podpieciu gripa nacisk przenosi sie ponizej klapki i jest OK

    Pozdrawiam
    pozdrawiam
    Mirek$

  2. #602

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wain Zobacz posta
    To mnie zastrzeliles. Nigdy nie sprawdzalem cyferek co ile wazy. Dalbym sie pociac ze 1d byla duzo lzejsza!
    ...
    Rozkład obciążęń czy też wyważenie, jak kto woli. Kilogramowy stalowy odważnik wyda Ci się cięższy od piątki z gripem, mimo że waży mniej
    Zeby nie bylo calkiem offtopowo to budowa 5DmkII jest solidna i jak dla mnie wystarczajaca, maly minus to klapka od karty pamieci - trzeszczy, po podpieciu gripa nacisk przenosi sie ponizej klapki i jest OK
    Z narzekaniem na jakość obudów aparatów Canona to jest tak że nikomu z użytkowników nic się nie łamie ani nie pęka, ale ciągle ktoś marudzi że "jakoś tak panie niesolidnie wygląda" (ze szczególnym uwzględnieniem tych, którzy przedmiotowy aparat widzieli jedynie za szybką w MiejskiejMacalni)
    Canon & Pentax

Strona 61 z 61 PierwszyPierwszy ... 1151596061

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •