Close

Strona 2 z 61 PierwszyPierwszy 12341252 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 602
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez prz3mo Zobacz posta
    W wątku na CB o mk2 jest fajny post, że jakiś kolo z Canona stwierdził, że AF w mk2 to chyba AF z mk1. Rozmówca powiedział, że w takim razie nie ma co liczyć na lepszy AF niż ten z Nikonów... I pan z Canona... posmutniał
    poczekajmy na puchy ;]

    zreszta dla mnie obrazowanie jest wazniejsze niz af. ktores sie zawsze trafi, a to canonowskie lezy mi bardziej.

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez badi Zobacz posta
    zreszta dla mnie obrazowanie jest wazniejsze niz af. ktores sie zawsze trafi, a to canonowskie lezy mi bardziej.
    Fakt obrazowanie to rzecz ważna, ale co z obrazka jak będzie przestrzelone ogniskowanie , już du.. i nic się zrobić z tym nie da. A z rawa pochodzącego np. z siedemsetki jak ktoś umie to zrobi obrazek jak z Canona W D700 moim (egzemplarzu) jest taki precyzyjny i skuteczny AF, że ze zdziwienia wyjść nie mogę. A wymagania mam, ze ...... Jest tak dobry, prawie jak w D70s
    Ile ten nowy 5D w końcu w Polandzie ma kosztować ?
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Ile ten nowy 5D w końcu w Polandzie ma kosztować ?
    Przewidywane ceny oscylują pomiędzy 7500-8000zł.

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    A wymagania mam, ze ......
    slynne ;]. czesto daja do myslenia.

    z jakoscia af d700/d3 polemizowac sie nie da. z 2 strony do tej pory ludzie dawali rade cuda robic 5d classic, wiec wieze ze bedzie dobrze.

    ja passuje z 5dmk2 i biore druga jedynke. tak mysle.

  5. #15

    Domyślnie

    Wiem ze zaarz pojedziecie po całości ale jak lustra nie mialy krecenia filmow to łacha darliscie z userów kompaktów ze aparatem zamiast fotogarfowac to krecą filmy, a teraz jak lustra maja krecenie to kazdy jakies filmy linkuje zeby pokazac jakie to ma mozliwosci. co to jest do diaska, kamera czy aparat? co to za forum domowych filmowców czy fotografów?
    podpis niezgodny z regulaminem

  6. #16
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    A co mamy linkowac jak nic innego po necie nie smiga? Nie marudz

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez badi Zobacz posta
    slynne ;]....a passuje z 5dmk2 i biore druga jedynke. tak mysle.
    No nie tego nie rób. 21 MPX to jednak sporo MPX z którymi może fajne sztuczki uda się robić, a prywatnie bardziej czyli subiektywnie według mnie to nie wierzę aby coś tam w tym nibym starym AF nie nagmerali żeby był chociaż trochę skuteczniejszy.
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez remnaj Zobacz posta
    Wiem ze zaarz pojedziecie po całości ale jak lustra nie mialy krecenia filmow to łacha darliscie z userów kompaktów ze aparatem zamiast fotogarfowac to krecą filmy, a teraz jak lustra maja krecenie to kazdy jakies filmy linkuje zeby pokazac jakie to ma mozliwosci. co to jest do diaska, kamera czy aparat? co to za forum domowych filmowców czy fotografów?
    A ja sie tu akurat zgodze,
    aparat to aparat i tzw. kropka.

    "Amatorzy zbudowali Arke, Profesjonalisci Titanica..."

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez remnaj Zobacz posta
    Wiem ze zaarz pojedziecie po całości ale jak lustra nie mialy krecenia filmow to łacha darliscie z userów kompaktów ze aparatem zamiast fotogarfowac to krecą filmy, a teraz jak lustra maja krecenie to kazdy jakies filmy linkuje zeby pokazac jakie to ma mozliwosci. co to jest do diaska, kamera czy aparat? co to za forum domowych filmowców czy fotografów?
    wiesz oczywiscie co to jest głębia ostrości...?
    Są takie fajne obiektywy 24/1.4, 35/1.4, 50/1.2, 85/1.2 135/2 z których film wygląda jednak trochę lepiej niż z kompakta
    C

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    No nie tego nie rób.
    mam 5tke i dobrze sie dogadujemy. ceny orientacyjne 5d2 u swego czleka od zabawek (pozdrawiam ;]) tyz podane. na razie co mam wzbogacone o kolejna 5tke wystarczy. tylko zrobie mala rotacje w szklach.

Strona 2 z 61 PierwszyPierwszy 12341252 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •