Close

Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 66
  1. #21
    autograf
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez motylanoga Zobacz posta
    Nie rozumiem instytucji Pana X. Po co to? I kto by to miał być? Nie lepiej w ramach nagrody ufundować zwycięscy dowolne jego zdjęcie w druku? O ile jakiekolwiek takie nagrody mają mieć miejsce.
    Może być "Pani X".
    "Pani X" będzie patronem, sponsorem czy jak tam zwał fotografii grudnia. I to ona funduję nagrodę.
    Ja np chciałbym mieć Twoje biedronki na ścianie

    Np.: można poprosić Bombla, Nemetha czy kogokolwiek innego - by został sponsorem fotografii danego miesiąca.
    Chcesz mieć zdjęcie? Bardzo proszę, weź udział w zabawie i wygraj

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez autograf Zobacz posta
    Może być "Pani X".
    "Pani X" będzie patronem, sponsorem czy jak tam zwał fotografii grudnia. I to ona funduję nagrodę.
    Ja np chciałbym mieć Twoje biedronki na ścianie

    Np.: można poprosić Bombla, Nemetha czy kogokolwiek innego - by został sponsorem fotografii danego miesiąca.
    Chcesz mieć zdjęcie? Bardzo proszę, weź udział w zabawie i wygraj
    Ale jak chcesz to poproś. Dostaniesz nefy. A nie, sorry, dostaniesz jpga, wtedy nefów nie umiałam robić

    Eee... nieee... potem będzie "bo byłeś sponsorem marca i Ci woda sodowa do głowy uderzyła!". Poza tym sądzisz, że ludzie będą się tak pchali do 'sponsoringu'?
    'Frankly, the whole thing is getting out of hand' said the god...
    |freelancer| |blog|

  3. #23
    autograf
    Gość

    Domyślnie

    Z tymi biedronkami to oczywiście mały żarcik z mojej strony

    Co do sponsoringu - tak. Myślę, że tak. Pieprzony optymista ze mnie

  4. #24

    Domyślnie

    Jeżeli znajdziesz 6 osób, które zadeklarują się do pomocy (w sensie dadzą np. zdjęcie), to można startować. Jeżeli nie będziesz miał przyplanowane na pół roku do przodu, to raczej nie ma to sensu.

    PS.: Pomysł z tym, że dostajesz czyjeś zdjęcie w papierze, jest fajny.

  5. #25

    Domyślnie

    Zbigniew ma rację. Szukaj
    'Frankly, the whole thing is getting out of hand' said the god...
    |freelancer| |blog|

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez autograf Zobacz posta
    (...)
    Np.: można poprosić Bombla, Nemetha czy kogokolwiek innego - by został sponsorem fotografii danego miesiąca.
    Chcesz mieć zdjęcie? Bardzo proszę, weź udział w zabawie i wygraj
    Miło czuję się połechtany za to wyróżnienie ale to ja wolę być sponsorowany niż sponsorować innych (głównie z powodów ekonomicznych - wydruki min. 50cm na dobrym papierze tanie nie są ).
    I chyba w takim poczuciu nie jestem odosobniony.

    Pomysł z drukiem zdjęcia jest nawet fajny tylko przewidywany kosztorys - 10-15 zł razem z przesyłką całkowicie nierealistyczny. Chyba, że mówimy o zdjęciu max. do rozmiaru 15x21 cm. A to takie malutkie raczej jest...

    Nie jest źle więc nie przekombinujcie.

  7. #27

    Domyślnie

    patron tez może zaproponować temat
    kto wygra - otrzyma nagrodę...
    tak se myślę przynajmniej...

  8. #28
    autograf
    Gość

    Domyślnie

    Okej. W związku z powyższym wypunktowałem poniżej pierwsze sześć działów (kolejność przypadkowa).
    Podkreślam, że to projekt, ale mam nadzieję, że wypali

    Uprzejmie proszę, aby w tym wątku wpisali się chętni "sponsorzy" z adnotacją w jakiej kategorii mogą udostępnić swoje zdjęcie - wrzucić do laba i wysłać zwycięzcy na własny koszt.

    Z góry dziękuję.


    1. Krajobraz
    2. Architektura
    3. Ludzie - portret
    4. Ludzie - moda/glamour
    5. Lotnictwo
    6. Makro

  9. #29

    Domyślnie

    zatem z powyższych możliwości to nr 2 z jakimkolwiek podziałem na kategorie aby więcej cyc z krową nie konkurował, a ponadto:

    mnie takie coś zaświtało - nie tak dawno walczyliśmy z kalendarzem NKP - pojawiło się wiele komentarzy że gdyby babcia wąsy miała... ,że poziom nie ten czy jakieś takie umęczanie, że mogłem Ci ja swoje wysłać - zatem może 10 miesięcy - 10 szans na swoje zdjęcie w kalendarzu + bitwa na sam koniec, jako taki wielki finał aby spóźnialscy mogli też na koniec swoje zdjęcie z całego roku najlepsze w szranki postawić i 2 brakujące miesiące by się znalazły
    edit: sponsorzy niepotrzebni bo jak do tej pory każdy autor zdjęcia zamieszczonego w kalendarzu jeden egzemplarz dostaje - więc tak jakby sponsor już jest

    oczywiście jeśli jest to niedorzeczne co napisałem to w kosmos proszę...
    Ostatnio edytowane przez wesol ; 23-11-2008 o 18:03


  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wesol Zobacz posta
    oczywiście jeśli jest to niedorzeczne co napisałem to w kosmos proszę...
    Bardzo niedorzeczne nie jest, ale pamiętaj, że na kalendarz zdjęcia wybierało zamknięte grono osób, a dopiero na koniec było głosowanie ogólnoforumowe. Chodziło o to, by zachować poziom tych prac. A z tego co pamiętam, to zdjęcie tygodnia (miesiąca) miały przeróżny poziom - czasem były to same perełki, czasem nie wiadomo było na co głosować, bo nawet jedna praca się nie wybijała... Nie ryzykowałabym klasy kalendarza zdając się tylko na zdjęcia miesiąca.

    Ale oczywiście można spróbować to jakoś połączyć. Już za rok...
    'Frankly, the whole thing is getting out of hand' said the god...
    |freelancer| |blog|

Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •