Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Światło...

  1. #1

    Domyślnie Światło...

    Wiem że jakościowo słabe, ale na wykonanie fotki miałem tylko ok. 10-15 sekund, tylko tyle tak zaświeciło. Myślę że światełko ciekawe. Zobaczcie sami.

  2. #2

    Domyślnie

    Szkoda tego ciachniętego drzewa po lewej. No i ten wąż ogrodowy można by wywalić.
    Pozdrawiam Marcin
    Galeria

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Marcin T Zobacz posta
    Szkoda tego ciachniętego drzewa po lewej. No i ten wąż ogrodowy można by wywalić.
    Niestety nie miałem czasu na jakiiekolwiek kadrowanie. W ciągu 15 sekund musiałem znależć aparat, wyjść z domu, nawet nie miałem czasu ustawić porządnie ekspozycję. Z chwilą klapnięcia lustra w aparacie skończyło się światło.
    Także proszę nie oceniać. To foto tylko jako ciekawostka.

  4. #4

    Domyślnie

    e tam zaraz oceniać... znaczy, że pisać nie wolno?
    Pozdrawiam Marcin
    Galeria

  5. #5

    Domyślnie

    Tak szczerze...to nic na miarę wydarzenia dnia nie widzę...może to mój laptok...
    Pzdr
    Andrzej

    Z chwilą klapnięcia lustra w aparacie skończyło się światło.

    ..ja nie mam takich bajerów....
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez borregaard Zobacz posta
    ..ja nie mam takich bajerów....
    Bo nie masz D40x
    Pozdrawiam Marcin
    Galeria

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez borregaard Zobacz posta
    ..ja nie mam takich bajerów....
    Kurcze jak nie do węża w ogrodzie to przyczepią się do " swiatła w aparacie". Nie bawię się z wami, biorę zabawki idę...a tam, sami wiecie gdzie.Pzdr.

  8. #8

    Domyślnie

    Fotografia to malowanie światłem. Samo jego uwiecznienie niewiele daje. Trzeba je okiełznać i wykorzystać. Ty nie wykorzystałeś.
    The pięćdziesiąt
    Chciałbym mieć kilka szkieł ostrych niczym kieł.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Zen Zobacz posta
    Kurcze jak nie do węża w ogrodzie to przyczepią się do " swiatła w aparacie". Nie bawię się z wami, biorę zabawki idę...a tam, sami wiecie gdzie.Pzdr.
    Takie podejście lubię. Chwała Ci za brak obrażania się

  10. #10

    Domyślnie

    no światełko faktycznie ładne, sam mam czasami takie dylematy, mieszkam w dosyć ładnej okolicy, ale co chwila gdzieś słup elektryczny, tudzież inne domy w trakcie budowy i jak przyświeci czasami, to też lecę po puszkę żeby to uwiecznić, a jak przyłożę oko do wizjera to za cholerę kadru nie widzę żeby syfu w nim nie było I tak w ten sposób światełko przepada..
    Edit:
    masz 4 babole

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •