Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1

    Post D300 + SB600, a synchronizacja na drugą kurtyne?

    Witajcie,

    Szukałem w User Manualu od D300, szukałem w FAQ na NF i nic nie znalazłem na interesujący mnie temat. Czy ktoś z was mógłby powiedzieć jak skonfigurować zestaw D300 + SB600, na drugą kurtynę ? Jeżeli powtarzam jednak pytanie proszę o wybaczenie i umieszczęnie linku/strony w instrukcji od D300.
    Będe wdzięczny za każdą pomoc.
    pozdrawiam.
    Mariusz

  2. #2

    Domyślnie

    ustawic tryb rear
    Gorąca stopka

  3. #3
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 773

    Domyślnie

    Jeśli jest tak jak w D200, to z boku pryzmatu body masz guzik do lampy błyskowej. Wciskasz go i kręcisz kółkiem, patrząc na górne LCD body. Jak będzie napisik rear - to to jest to.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  4. #4
    autograf
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Jeśli jest tak jak w D200, to z boku pryzmatu body masz guzik do lampy błyskowej.
    Jest tak.

  5. #5

    Domyślnie

    Instrukacja obsługi str. 176/177
    Nikon

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez georghe Zobacz posta
    instrukacja obsługi str. 176/177
    dokladnie

  7. #7

    Domyślnie

    Dziękuje serdecznie za powyższe odpowiedzi, oczywiście wszystko się zgadza, faktycznie druga kurtynka się tak konfiguruje ... Jeszcze raz wszystkim dziękuje za pomoc.

  8. #8

    Domyślnie

    takie pytania powstaja jesli ludzie nie czytaja lub nie rozumieja czytanego tekstu...stawiam na te pierwsza mozliwosc...

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez grudzinsky Zobacz posta
    takie pytania powstaja jesli ludzie nie czytaja lub nie rozumieja czytanego tekstu...stawiam na te pierwsza mozliwosc...
    Ojoj, jaki kolega oczytany, kto by pomyślał...
    że zawsze muszą się na każdym forum znaleźć tacy, co nic nie wnoszą, tylko piszą od czapy, żeby chyba sobie rank
    podnieść... Myślę Szanowny kolego Grudziński że ani mnie, ani innych na tym forum twoje wewnętrzne przemyślenia mało interesują... więc lepiej się poprostu nie odzywać wcale.
    pozdrawiam.

  10. #10

    Domyślnie

    Mimo całej sympatii do Ciebie zajacu 4 można odpowiadać grzeczniej lub nie odpowiadać wcale.
    Kolega grudzinsky nie napisał tekstu ad personam, a ogólnie skomentował fakt oczywisty
    Pozdrawiam
    NIKON

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •