Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1

    Domyślnie Niektórzy jeszcze to robią.




    Zapraszam.


    Nie wiem, co napisać.

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    Bardzo fajnie złapane, świetny tytuł! Siedzący gdzieś na zatrzymanej w czasie budowie, ukradkiem łamiący zasady. Super!
    Szkoda, że po prawej zostawiłeś taki zupełnie nie związany z tematem zdjęcia syf.

  4. #4

    Domyślnie

    Bardzo dobrze że zostawiłeś to po prawej, przynajmniej możemy się zastanawiać czy chodzi Ci o czytanie książek a może fotografowanie, a może to i to?
    Nikon D90

  5. #5

    Domyślnie

    .....a może najpierw poczytaj a potem bierz się za foto.
    „Nie istnieją reguły opisujące dobrą fotografię, są tylko dobre fotografie.”D-5100......

  6. #6

    Domyślnie

    Fotoksiążka
    Nie wiem, co napisać.

  7. #7

    Domyślnie

    Kolejny fajny kadr od Ciebie - świetnie wyłapane - leży mi Trochę szkoda tedo niebieskiego "namiotu" po prawej - może go odsaturować, co by tak nie walił po gałach?
    Object error. Unable to run this script. Program terminated!

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez SerU Zobacz posta
    Kolejny fajny kadr od Ciebie - świetnie wyłapane - leży mi Trochę szkoda tedo niebieskiego "namiotu" po prawej - może go odsaturować, co by tak nie walił po gałach?
    Zaiste, można by go odsaturować lub ciaśniej wykadrować.
    Nie wiem, co napisać.

  9. #9
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    05 2013
    Miasto
    Jastrzębie-Zdrój
    Posty
    77

    Domyślnie

    Fajny kadr Mi się podoba tak jak jest, z fotografem w tle Tytuł też niezły:P Spodziewałem się czegoś innego po tytule i miło się zaskoczyłem

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez maruder Zobacz posta
    Fajny kadr Mi się podoba tak jak jest, z fotografem w tle Tytuł też niezły:P Spodziewałem się czegoś innego po tytule i miło się zaskoczyłem
    Oby tylko nie robili tego zamiast tego, czego się spodziewałeś. Bo to już byłoby niemiłe zaskoczenie. Dzięki za komentarz motywujący do dalszych poszukiwań.
    Nie wiem, co napisać.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •