Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18
  1. #1

    Domyślnie

    Od jakiegoś czasu się do tego zbierałem - wyszło tak jak wyszło

    1.Rozgrzewka


    2.Teoria


    3.Demonstracja


    4.To co lubimy najbardziej - ćwiczenia w kontakcie


    5.


    6.Pierwsze kroki nowych


    7. Szlifowanie techniki przez starszych stażem


    8.


    9.


    10.Wszystko pod czujnym okiem wykwalifikowanych instruktorów



    11.Pompowanie


    12. I jedziemy dalej, a młodzież się uczy


    14.


    15.


    Czas szybko mija,szkoda że trzeba wracać do domu.

    Zapraszamy do Toruńskiej sekcji Combat 56

    W celu uzupełnienia informacji
    ,,Combat 56 - system walki wręcz stworzony dla polskich oddziałów specjalnych przez majora Arkadiusza Kupsa na początku lat 90. XX wieku. Nazwa pochodzi od numeru kompanii ze Szczecina, w której był szkoleniowcem "
    Opis zapożyczono ze strony:
    http://www.fight-club.pl/art/38/Comb...systemu_combat
    Pozdrawiam Piotr Nikon z8 z50 + Tamron 90 f2,8 + sb600 +nikkor 18-105 + tamron 150 600 G2

  2. #2

    Domyślnie

    niestety widzę tylko 15-kę

  3. #3

    Domyślnie

    Do kroniki sekcji jak znalazł. Ja bym wolał wszystkie w poziomie i może dodałbym trochę bardziej "osobistych", tzn. pokazujące reakcję klubowiczów (np. zmęczenie, radość, koncentrację, albo luz po zajęciach).

  4. #4

    Domyślnie

    Moim zdaniem zbyt są statyczne te zdjęcia - jak na taką tematykę.
    Krzysztof Paszkiewicz

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Fr@ntz Zobacz posta
    niestety widzę tylko 15-kę
    Nie ma się co martwić moim zdaniem to najlepsza z tych fotek.

    Dzięki za Wasze opinię

    To była moja pierwsza próba z reportażem,jeżeli macie dla mnie jeszcze jakieś techniczne rady - wskazówki to bardzo będę wdzięczny za pomoc.

    Pozdrawiam Piotr
    Pozdrawiam Piotr Nikon z8 z50 + Tamron 90 f2,8 + sb600 +nikkor 18-105 + tamron 150 600 G2

  6. #6

    Domyślnie

    już widzę wszystkie

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez py1szczak2 Zobacz posta
    jeżeli macie dla mnie jeszcze jakieś techniczne rady - wskazówki to bardzo będę wdzięczny za pomoc.
    Ja bym próbował fotografować dynamiczne sceny z dłuższymi czasami - aby zarejestrować graficzny symbol ruchu w postaci rozmazania (bo teraz mamy tu "mrożonki"), postaraj się też uchwycić np. rzut (człowiekiem) w fazie lotu - wymaga to planowania i przewidywania, nieraz trzeba nacisnąć spust wcześniej, niż by się mogło wydawać.
    Zdejmij dyfuzor z lampy i oprzyj się na świetle odbitym od sufitu plus światło zastane.
    Powodzenia.
    Krzysztof Paszkiewicz

  8. #8

    Domyślnie

    Chlastasz Waść lampą jak cepem.
    Ja potraktowałbym te foty jako wstęp do poważniejszej roboty, taki szkic. Temat jest dobry i na pewno można z niego sporo wycisnąć. Daj jakieś grubsze ISO (1600, 2000) nie przejmuj się ziarnem, w końcu i tak zamienisz na B&W, wyłącz lampę, postaw statyw i wal zdjęcia seriami.

    Bajdełej. Dlaczego oni ćwiczą bez żadnych mat na podłodze, nawet najcieńszych. Jeśli to ma być zaprawa przed "prawdziwym" grzmoceniem się w terenie to i tak jest to trochę dziwne.
    http://fuckartletsfart.blogspot.com/ - to nie jest portfolio!

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez l77 Zobacz posta
    Bajdełej. Dlaczego oni ćwiczą bez żadnych mat na podłodze, nawet najcieńszych. Jeśli to ma być zaprawa przed "prawdziwym" grzmoceniem się w terenie to i tak jest to trochę dziwne.
    Od kiedy pamiętam zawsze tak było a to już ładnych kilka latek,tylko pady i wybrania nóg robimy na materacach.
    Jak dotąd żadnych kontuzji,przydała by się mata ale że trenujemy w butach jest to nie wykonalne ze względu na możliwość uszkodzenia mat.

    Z wczorajszego treningu lampa bez dyfuzora na sufit + trochę dłuższe czasy naświetlania.

    16.

    17.

    18.

    19.


    20.

    21.

    22.
    Pozdrawiam Piotr Nikon z8 z50 + Tamron 90 f2,8 + sb600 +nikkor 18-105 + tamron 150 600 G2

  10. #10

    Domyślnie

    che,che, dużo więcej się dzieje
    16, 17, 18....z naciskiem na 18

    im więcej potu na treningu, tym mniej krwi w walce!!
    make love, not Warcraft...
    BB and King zapraszają...
    pozdrawiam Krzysztof Król

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •