Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Pierwsza próba

  1. #1
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    07 2007
    Miasto
    Wodzisław Śląski
    Posty
    198

    Domyślnie Pierwsza próba


    Proszę o konstruktywną krytykę.

  2. #2
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    06 2008
    Miasto
    Mińsk Mazowiecki
    Posty
    95

    Domyślnie

    tak tylko delikatnie zapytam - bo może ja się nie znam... - to jest portret? Wpatrując się nawet godzinę w to zdjęcia nie rozpoznałbym modelki jakby stała przede mną wraz z kilkoma innymi o podobnym uczesaniu...
    I can ride my bike with no handlebars...

  3. #3
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    07 2007
    Miasto
    Wodzisław Śląski
    Posty
    198

    Domyślnie

    Wydaje mi się, że prosiłem o konstruktywną krytykę...a Twój nie bardzo wpasowuje się w to o czego dotyczyła moja prośby.

    A zaskoczę Cię. Gdy wysłałem to zdjęcie to każdy wiedział o kogo chodzi

  4. #4

    Domyślnie

    Podobają mi się kolorki, tylko szkoda że modelka ma tak zasłoniętą twarz przez okulary i włosy, chętnie zobaczyłbym jej oczy, jak masz więcej to dawaj.
    Generalnie jest dobrze.
    ......uczeń praktyki. D80.

  5. #5

    Domyślnie

    Gimmickz - bo to nie jest zdjęcie do paszportu, albo kartoteki Co CV co niektórzy takie wrzucają.. ale to inna bajka.

    Ad rem.... "przepalony bokeh", po co tyle góry? Zobacz na ramiona... prawe wyszło potężne.

  6. #6
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    07 2007
    Miasto
    Wodzisław Śląski
    Posty
    198

    Domyślnie

    Dałem tyle góry gdyż nie chciałem by kadr był aż tak bardzo ciasny.

    Jeśli ma Pan propozycje jak inaczej by to skadrować można było to z przyjemnością przeczytam na ten temat.

  7. #7

    Domyślnie

    Ok, nie jest ciasny, ale w nic nie zmieniajacy sposob. Wystarczyloby w poziomie zrobic fote - nie masz problemu z gora, z ucietym ramieniem itd. Nieczytelne jest to zdjecie. Jak tniesz to zdecydowanie, albo reka jest, albo jej nie ma, jak z dolu ciales, to lepiej byloby zaraz pod piersiami. Masz fajne, portretowe szkielko, technicznie tez wyszlo calkiem-calkiem, ale kadr jest najzwyczajniej w swiecie bez sensu.

    Poza tym o kadrach nie ma co za duzo gadac, poogladaj zdjecia, zobacz co sie podoba Tobie, co sie podoba innym i znajdz swoje miejsce w tym wszystkim.
    forum.niekojarze.pl

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mikkay Zobacz posta
    Zobacz na ramiona... prawe wyszło potężne.
    z chęcią bym zobaczył tą anomalię, ale nie widać zdjęcia:/ bo na tym prawego ramienia nie ma... autor zmienił?
    Czas jest ludożercą, więc staram się nie mieć go za dużo.

  9. #9
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    07 2007
    Miasto
    Wodzisław Śląski
    Posty
    198

    Domyślnie

    Autor nic nie zmieniał.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •