Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 29
  1. #11

    Domyślnie

    autograf - generalnie może tak być - jedyna moja uwaga jest tylko taka, że może zamiast "Pojedynki" powinno być moim zdaniem słowo "Wyzwania" - czyli dział Zadania tematyczne i wyzwania, grupa Wyzwania i w niej Trwające wyzwania. w ramach wyzwań mieszczą się zarówno pojedynki jak i bitwy więc takie nazewnictwo byłoby bardziej uniwersalne, a jak któryś z moderatorów to ostatnio zauważył pojedynek rozgrywa się między dwoma osobami.

    Poza tą drobną kosmetyczną zmianą zaproponowany podział jest bardziej przejrzysty niż to co mamy teraz. Fajnie jakby jeszcze jakiś mod się w tej kwestii wypowiedział bo taka zmiana wymaga ich akceptacji.

  2. #12

    Arrow

    no widzę że przez noc coś nam się wyklarowało konkretnego - bardzo mnie to cieszy

  3. #13
    autograf
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez elix Zobacz posta
    autograf - generalnie może tak być - jedyna moja uwaga jest tylko taka, że może zamiast "Pojedynki" powinno być moim zdaniem słowo "Wyzwania" - czyli dział Zadania tematyczne i wyzwania, grupa Wyzwania i w niej Trwające wyzwania. w ramach wyzwań mieszczą się zarówno pojedynki jak i bitwy więc takie nazewnictwo byłoby bardziej uniwersalne, a jak któryś z moderatorów to ostatnio zauważył pojedynek rozgrywa się między dwoma osobami.

    Poza tą drobną kosmetyczną zmianą zaproponowany podział jest bardziej przejrzysty niż to co mamy teraz. Fajnie jakby jeszcze jakiś mod się w tej kwestii wypowiedział bo taka zmiana wymaga ich akceptacji.
    Elix - inny synonim pojedynków i bitew jest potrzebny. Trwające wyzwania brzmi ohydnie

  4. #14

    Domyślnie

    No w sumie racja - trza znaleźć jakieś inne słowo

  5. #15
    autograf
    Gość

    Domyślnie

    Rywalizacja? Zmagania? A może wystarczy "złamać" - Pojedynki/bitwy - aby mętliku w głowach forumowiczów nie robić..

  6. #16

    Domyślnie

    a może zlepek dwóch słów np. "foto-pojedynki" ?

  7. #17
    autograf
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Polsar74 Zobacz posta
    a może zlepek dwóch słów np. "foto-pojedynki" ?
    A po co foto? Ja tam wiem na jakim forum jestem

    Pojedynki dot. walki dwóch. Więcej to już bitwa

  8. #18

    Domyślnie

    A jak uczestnicy w dresach to taka bitwa nazywa się ustawka

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez autograf Zobacz posta
    A po co foto? Ja tam wiem na jakim forum jestem

    Pojedynki dot. walki dwóch. Więcej to już bitwa
    po to żeby się lepiej kojarzyły ! ot co !
    poza tym ... to tylko propozycja

  10. #20
    autograf
    Gość

    Domyślnie

    Wracając do tematu.

    Jeszcze takie dwie propozycje:

    Wersja A: Osobne forum dla zadań
    Wersja B: Zadania i pojedynki w jednym forum z poddziałami

    Mało profesjonalny, ale schemat poniżej





    Co myślicie?

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •