Close

Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 70
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez autograf Zobacz posta
    Kochani, przecież nie mogę sam w nieskończoność wymyślać tamatów
    To może dodać jeden pojedynek w miesiącu w dowolnym temacie. Każdy wystawia to co uważa za najlepsze.
    Amatorzy – martwią się o sprzet. Profesjonaliści – martwią się o pieniądze. Mistrzowie – martwią się o światło.

  2. #22
    autograf
    Gość

    Domyślnie

    Ehh.. Dobry pomysł..


  3. #23

    Domyślnie

    Chciałem napisać dwa słowa na temat obowiązku przesyłania wyłącznie nowych zdjęć. Nie są to wszystkie moje argumenty - inne, może nawet ważniejsze, dostał w poście "Autograf", ale ten dotyczy tego zadania tematycznego. Pod koniec sierpnia, dostałem zlecenie na wykonanie zdjęć architektury 8 różnych obiektów. Udało mi się z trudem zrobić 4. Na pozostałe nie miałem właściwej pogody. oczywiście architekturę można robić w każdym czasie, ale nie każdy czas jest dobry na robienie architektury. Podsumowując, może warto wziąć pod uwagę takie niuanse i czasami modyfikować warunki? Zwraca uwagę, że my się tu bawimy i niekiedy, warunki udziału, pozbawiają znaczną cześć z nas możliwości zabawy, bez istotnego uzasadnienia dlaczego. Na zakończenie, nie podważam warunku przysyłania prac wcześniej nie prezentowanych na forum, lub np. nagradzanych na wystawach czy w innych konkursach fotograficznych.
    Sprzęt, nawet słaby, nie powinien być problemem. Problem to światło, drugi plan i wyczucie chwili.
    http://www.fotolook.pl/main.php/v/fjerzy/

  4. #24
    autograf
    Gość

    Domyślnie

    @fjerzy - w pojedynkach cała zabawa polega na tym, aby najpierw ustalić temat - a później wykonać zdjęcie w temacie pojedynku czy też bitwy.
    W tej sposób właśnie poprawiamy swoją kreatywność, umiejętności. Moje zdanie w tym temacie jest jedno: szufladzie mówię nie. Skoro więcej osób będzie myślało tak jak Ty, będzie chciało by brać pod uwagę niuanse o których wspomniałeś w swoim poście, czy też modyfikować warunki poszczególnych zadań - możemy je wprowadzić.

    Niech wypowiedzą się inni w tej sprawie

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez autograf Zobacz posta
    @fjerzy - w pojedynkach cała zabawa polega na tym, aby najpierw ustalić temat - a później wykonać zdjęcie w temacie pojedynku czy też bitwy.
    W tej sposób właśnie poprawiamy swoją kreatywność, umiejętności. Moje zdanie w tym temacie jest jedno: szufladzie mówię nie. Skoro więcej osób będzie myślało tak jak Ty, będzie chciało by brać pod uwagę niuanse o których wspomniałeś w swoim poście, czy też modyfikować warunki poszczególnych zadań - możemy je wprowadzić.

    Niech wypowiedzą się inni w tej sprawie
    Argumenty, które podajesz nie są bez znaczenia. Nie chcę z nimi polemizować, podałem tylko pod rozwagę kilka innych.
    Sprzęt, nawet słaby, nie powinien być problemem. Problem to światło, drugi plan i wyczucie chwili.
    http://www.fotolook.pl/main.php/v/fjerzy/

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez autograf Zobacz posta
    @fjerzy - w pojedynkach cała zabawa polega na tym, aby najpierw ustalić temat - a później wykonać zdjęcie w temacie pojedynku czy też bitwy.
    W tej sposób właśnie poprawiamy swoją kreatywność, umiejętności. Moje zdanie w tym temacie jest jedno: szufladzie mówię nie. Skoro więcej osób będzie myślało tak jak Ty, będzie chciało by brać pod uwagę niuanse o których wspomniałeś w swoim poście, czy też modyfikować warunki poszczególnych zadań - możemy je wprowadzić.

    Niech wypowiedzą się inni w tej sprawie
    Mam dokładnie takie samo zdanie. Pojedynek z szuflady to nie pojedynek

    Pozdrawiam Jarosław Stryjewski. blog

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jarek76 Zobacz posta
    Mam dokładnie takie samo zdanie. Pojedynek z szuflady to nie pojedynek
    Po co robić ograniczenia czegoś co można łatwo obejść. Zmienić datę w zbiorze to nie problem.
    Amatorzy – martwią się o sprzet. Profesjonaliści – martwią się o pieniądze. Mistrzowie – martwią się o światło.

  8. #28
    autograf
    Gość

    Domyślnie

    A to już wiesz, nie moje sumienie.

  9. #29
    autograf
    Gość

    Domyślnie

    Moje propozycje na nowe pojedynki:

    1. Glamour na śniadanie
    2. Dzieci nasze - czyli śmiesznie, zabawnie pokazane dzieciaczki
    3. Bezalkoholowo - wolny styl

    Zapraszam do dyskusji

  10. #30

    Cool

    Dzieci nasze, dzieci, dzieci, dzieci.......
    Pozdrawiam Wioletta

Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •