Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie Jak wydrukować plakat B1? Kraków

    Witam,

    potrzebuję wydrukować plakat dla zakładu fryzjerskiego. Wyglądem i jakością powinien przypominać takie jakie w takich zakładach wiszą. Z tego co pamiętam to będzie to rozmiar w przybliżeniu B1.
    Sam plakat składa się z zdjęcia i jakiegoś tekstu/grafiki zakładu. W chwili obecnej mam już zdjęcie z D300 (raw)
    i zastanawiam się jak i gdzie to wydrukować.
    W pracy dysponuję ploterem, natomiast zastanawiałem się czy gdzieś w Krakowie znajde drukarnie, które wydrukuje mi jedną sztukę plakatu w przyzwoitej cenie i jakości.
    Czy ktoś może mi polecić taką drukarnie? Czy może wyplotowanie na papierze fotograficznym to lepszy pomysł?
    Nie mam żadnego doświadczenia w tym temacie, więc wszystkie rady mile widziane. Chciałbym żeby taki plakat
    wyglądał w miare profesjonalnie i nie odbiegał jakością od innych w takim zakładzie.

  2. #2

    Domyślnie

    W Media-Markt w Rybniku , w dziale usług foto , mieli jeszcze niedawno sprawną jedną z większych atramentówek Canona . Drukowała banery ( ok. 1 m szerokości , długość ogr. długością papieru). Jakość druku foto .Mniejsze formaty również (od 30x40) . Ale im padła . Nie wiem jak w innych miastach . Liczyli coś koło 100 za 100x70 (chociaż tutaj mogę się mylić). Drukowali dużo na własne potrzeby - plakaty do akcji promo , "bramki" itp.

  3. #3

    Domyślnie

    Drukarnia wydrukuje Ci jedną sztukę, a 100 dostaniesz gratis .

    Zapłacisz jak za tysiąc. Bez sensu.

  4. #4

    Domyślnie

    w Rzeszowie jest drukarnia która zrobi plakat 180x100 za około 170zł (180cm dlatego, że szerokość folii jest taka, natomiast długość praktycznie dowolna)

    To była cena dla jednego plakatu. Przy wydruku większej ilości (nie koniecznie to samo zdjęcie/grafika) cena spada. Ale ile to nie wiem...
    To dzięki mózgowi myślimy, że myślimy...

    Grupa Podkarpacka - zapraszam

  5. #5

    Domyślnie

    W Krakowie mogę polecić Finisz Studio. Pytaj o Krzysztofa.

  6. #6

    Domyślnie

    Również znam dobrą drukarnię avatar.pl Prowadzi sprzedaż stacjonarną oraz kurierską. Sam drukuje u nich materiały reklamowe dla firmy. Wysoka jakość wydruku.

  7. #7

    Domyślnie

    Muszę wydrukować kilkadziesiąt plakatów w formacie B1. Jak tam u nich wygląda sytuacja z jakością?

  8. #8

    Domyślnie

    Drukarnia w co-workingu LOBOS na rondzie grzegórzeckim- fajni goście i odjazdowe ceny. Wszystkie wydruki A3 tam robię.
    Był Pentax, Panasonic, Nikon, Olympus, Fuji. Teraz Canon.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ralf Zobacz posta
    Muszę wydrukować kilkadziesiąt plakatów w formacie B1. Jak tam u nich wygląda sytuacja z jakością?

    Jest kilka wyróżniających się punktów. Np ten przy Podłęskiej 17A -> Plakaty - drukowanie plakatów - Gomeo Kraków
    Drukują tam w różnych formatach.

  10. #10
    pomoty
    Gość

    Domyślnie

    totu media, duża sieć, maja dobry sprzęt i sprawnie drukują wielkie formaty

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •