Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Jakim programem odzyskać skasowane zdjecia z karty SD?

    Mam problem mialem ponad 400 z wakacji zrobionych i moja mamusia podczas przegladania wziela i usunela wszystkie, jakim programem mozna sprobowac odzyskac zdjecia z tej karty? Temat poruszany pisalem w nim ale nie dostalem odpowiedzi! Czy jakis dobry kolega lub koleznka moze mi podac ew nazwe takiego programu??

  2. #2

    Domyślnie

    ontrac recovery
    D80 + 18-200 VR + Tamron 17-55 f2.8 + 50 1.8 + SB 600

  3. #3

    Domyślnie

    a jaka jest szansa na odzyskanie tych fotek? na karcie byly potem zapisywane inne zdjecia mimo to warto sprobowac?
    P.S z tego co widze to platne to jest mozna jakas wersje trail za free pobrac czy trzeba placic? chbya ze masz dorby czlowieku instalke i moglbys mi podeslac czornynsm@wp.pl
    Ostatnio edytowane przez bahuone ; 09-10-2008 o 22:25

  4. #4

    Domyślnie

    Bezpłatny: PC Inspector File Recovery (odzyskuje z dysku, ale nie mam pewności, czy obsługuje karty).
    Kazimierz Król
    Oznaczenia obiektywów

  5. #5

    Domyślnie

    Z karty fotek nie odzyskasz niestety, dyski to zupelnie inna historia, tam idzie bez problemow wszystko odzyskac

  6. #6
    bombel
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bastek Zobacz posta
    Z karty fotek nie odzyskasz niestety, dyski to zupelnie inna historia, tam idzie bez problemow wszystko odzyskac

    Nie wierz w takie głupstwa, i nie poddawaj się. Nie tylko się da domowymi metodami, ale nawet po formacie możesz je odzyskać. Gdzieś tu był wątek o tym właśnie i były tam podawane różne programy. Któryś gościowi zaskoczył i odzyskał wszystko.

  7. #7
    Jędrzej Gadziński Awatar jendryn
    Dołączył
    05 2008
    Miasto
    Frankfurt am Main
    Posty
    1 541

    Domyślnie

    to już było jakis tydzien temu, easy recovery 7 - odzyskasz wszystko
    D700 16,17-35,35

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •