Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie Wywoływanie zdjęc w wrocławiu

    Witam
    Chciałem się dowiedzieć gdzie w Wrocławiu wywołujecie zdjęcia ... zarówno zwykłe jak i ślubne gdzie jest najtaniej i najlepiej ? wiecie gdzie robia równiez niestandartowe formaty hmmm np wymysle sobie 45 na 45 albo 10 cm na 40 cm pozdrawiam i dzięki za odpowiedz.

  2. #2

    Domyślnie

    Tanio nie jest, ale jakość świetna - na Komandorskiej "Foto pod dachem" (koło ryneczku z zielskiem).

  3. #3

    Domyślnie

    No1 na Odrzańskiej. Różne są opinie, ale ja tam robię wszystko od 4 lat i jestem naprawdę zadowolony. Poza tym pracują stale ci sami ludzie i można się z nimi dogadać. Jak coś spieprzą (mnie rzadko) to poprawią i prawie zawsze bez kasy. Najlepiej gadać bezpośrednio z operatorami labu. Wywoływałem u nich filmy, skanowałem, robiłem odbitki, teraz robię odbitki z cyfry i jest OK.

  4. #4

  5. #5
    ziber
    Gość

    Domyślnie

    Polecam Internetowe Studio Fuji są dwa punkty we Wrocławiu, zdjęcia robiłam na Horbaczewskiego w Astrze, bardzo dobre zdjęcia. Odbitki zamawiałam na www.foto.fujifilm.pl.

  6. #6

    Domyślnie

    ja robiłem w Fuji i w FotoAGA, a punktów Fuji jest więcej niż dwa...chyba
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cranium84 Zobacz posta
    Witam
    Chciałem się dowiedzieć gdzie w Wrocławiu wywołujecie zdjęcia ... zarówno zwykłe jak i ślubne gdzie jest najtaniej i najlepiej ? wiecie gdzie robia równiez niestandartowe formaty hmmm np wymysle sobie 45 na 45 albo 10 cm na 40 cm pozdrawiam i dzięki za odpowiedz.
    Odgrzeje temat,
    prośba o info jeśli ktoś wie, gdzie we Wrocławiu albo poza, można dziś wywołać profesjonalnie zdjęcia?
    Robiłem kilka razy w No1 na Odrzańskiej ale nie zawsze im wychodzi więc może ktoś z Was poleci coś innego konkretnego.

    Dzięki.

  8. #8

    Smile Zdjęcie ślubne w HQ Fotolab

    Cytat Zamieszczone przez cranium84 Zobacz posta
    Witam
    Chciałem się dowiedzieć gdzie w Wrocławiu wywołujecie zdjęcia ... zarówno zwykłe jak i ślubne gdzie jest najtaniej i najlepiej ? wiecie gdzie robia równiez niestandartowe formaty hmmm np wymysle sobie 45 na 45 albo 10 cm na 40 cm pozdrawiam i dzięki za odpowiedz.

    Zdjęcie ślubne warto wywołać w HQ Fotolab w Hali tęcza na Bajana. Jak na razie robią tam zdjęcia w najlepszej jakości z jaką się to tej pory spotkałem we Wrocławiu.
    Mają do wyboru 2 profesjonalne papiery fujifilm do zdjęć ślubnych Silk i Fine Art Matt.
    Wywołują zdjęcia na tzw. suchym labie Frontier S DX-100
    Ostatnio edytowane przez ASAHI ; 22-02-2017 o 21:52 Powód: link reklamowy

  9. #9

    Domyślnie

    ### mój błąd###
    myślę co piszę

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •