Close

Zobacz wyniki ankiety: Wybierz najlepsza fotke:

Głosujących
53. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 1

    7 13,21%
  • 2

    0 0%
  • 3

    7 13,21%
  • 4

    0 0%
  • 5

    29 54,72%
  • 6

    0 0%
  • 7

    10 18,87%
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 27
  1. #1

    Domyślnie Konkurs Lolasa VI Edycja - GLOSOWANIE

    Przypominam, ze temat tej edycji to:
    "DROGA"

    Zapraszam do glosowania:

    1.

    2.

    3.

    4.

    5.

    6.

    7.
    Pozdrawiam, Lolas

  2. #2

    Domyślnie

    szczerze mowiac jestem troche zaskoczony doslownoscia zdjec (ani pozytywnie ani negatywnie, po prostu zaskoczony)

    imho zdjecia nr 3 i 5 sa najciekawsze
    Nikon, kaerlighed ved foerste klik.

  3. #3

    Domyślnie

    3 odstaje od innych zdjęć brakiem dosłowności.
    Może przez to wydaje się trochę nie na temat.
    Gdyby dało się tam jeszcze umieścić kogoś idącego po schodach to bym na nie zagłosował, bo technicznie i kompozycyjnie mi się podoba.

    Mój głos otrzyma 5-tka.
    Bardzo dobra fota.
    Zdjęcie jest proste i oczywiste.
    Tytułowa droga ładnie prowadzi oko po kadrze.
    Prowadzi do celu.
    Ciachnął bym tylko niebo.
    Według mnie ostatni plan jest przez nie trochę zaburzony.

  4. #4

    Domyślnie

    Jak dla mnie 3, za nieszablonowość.

    Hm, na 6 trzeba się naszukać, żeby dojrzeć tę drogę

    7 byłaby dobra, gdyby nie była poruszona...

  5. #5

    Domyślnie

    Generalnie to poza 5 i 7 to na fotkach moim skromnym zdaniem jest za malo drogi w drodze.
    Glosowalem na 5 - bo jest tam wyszstko, czego bym sie spodziewal po drodze
    a teraz po koleji:

    1. faktycznie za krpolakiem, za malo kontrastu, a wlasciwie, to tez za duzo swiatla we mgle.
    krpolak szczerze mowiac mialem wystawic to co poszlo teraz do jchyra(y) ale wydawalo mi sie, ze za malo tam jednak drogi

    2. droga, a wlasciwie jej slad to tu jest tylko na marginesie, poza tym kolorki (szczegolnie nieba) zwalone.

    3. widze schody...fajne schody, ale jednak schody. W temacie SCHODY pewnie bym glosowal...

    4. dalej bede doslowny widze pomost. Fajny pomysl, ale widzialbym (jak najbardziej subiektywnie) ostrosc na calym pomoscie. Szkoda, ze te slady na niebie nie zgraly sie z pomostem.

    5. Juz pisalem. Swietne, no dobra, moze minimalnie pobocze po prawej obciete

    6. ni ch..ry sie tu nie moge drogi dopatrzyc, jakis dziwny jestem...

    7. pewnie to plonacy busz, tam gdzie teraz maja zime szkoda, ze nieostre przez ped samochodu.
    Jeśli nachodzi mnie ochota by zrobić coś wielkiego, siadam chwilę w kącie i czekam aż mi przejdzie

  6. #6
    Kaleid
    Gość

    Domyślnie

    Technicznie najbardziej podoba mi sie 5,(szkoda tylko ze takie klasyczne..).ja lubie prace z fantazją zatem glosuje na 7...za klimat Szkoda tylko ze poruszone...ale moze nawet w tym wypadku to lepiej ?

  7. #7

    Domyślnie

    też walnąłem 7
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  8. #8

    Domyślnie

    UWAGA!
    Dalem ciala na calego!!!!
    Chcialbym serdecznie przeprosic trzech forumowiczow: Niedzwiedzia, Karola Stępnia i Kessey-a za to, ze fotki ktore nadeslali na konkurs nie zostaly umieszczone w niniejszym watku. Przyznaje, ze przyczyna bylo zmeczenie spowodowane permanentnym brakiem snu (mam 2-miesieczne dziecko) polaczone z lekkim chaosem w moim programie pocztowym (w przeciwienstwie do poprzednich konkursow nie wrzucilem maili z fotkami do oddzielnej teczki, wiec wymieszaly sie z inna konrespondencja).
    Nie moge zaproponowac poszkodowanym ponownego rozpoczecia ankiety, bo byloby to nie fair w stosunku do innych. Poniewaz za bledy trzeba placic, w ramach rekompensaty moge zaproponowac kazdemu z nich 8 odbitek 15x21 lub odbitki w innym formacie o tej samej wartosci. Szczegoly uzgodnimy mailowo.

    Serdecznie przepraszam autorow prac i wszystkich zainteresowanych konkursem za ten razacy blad i pozwole sobie przedstawic "zaginione" prace:
    8.
    9.
    10.
    Pozdrawiam, Lolas

  9. #9
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    03 2005
    Miasto
    Gdańsk/Warszawa
    Posty
    114

    Domyślnie

    A ja bym chciała zagłosować na 8 -> i co teraz?
    Jestem przeciwniczką dosłowności drogi na takim konkursie. Droga dosłowna na każdej innej wystawie mnie zapewne zachwyci - i 5 jest tu dobrym przykładem.
    Wobec braku mozliwości oddania głosu na 8 oddaję na 7 -> własnie za nieostrości i plamy na szybie.
    Pozdrawiam
    Astrid

  10. #10
    voodoo_73
    Gość

    Domyślnie

    nr 7 to istny Higway to Hell W sumie gdyby pielgrzyma posadzić przy nr 7 wyszłaby niezła fantastyka Podobnie jak tellerka, jestem przeciwnikiem dosłowności. nr 5 jest zbyt wprost, bardzo podobają mi się schody, ale jednak - za bardzo schody wobec czego moim faworytem zostają tropy na śniegu - nr 9

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •