Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24
  1. #21
    Anonymous
    Gość

    Domyślnie

    Odebralem to tak, ze specyficzny usmieszed dotyczyl raczej "niekoniecznie jeszcze o tym wiedzą" ale moze nieslusznie. Natomias post nie byl wymiezony glownie w Ciebie (choc niestety mogles odniesc takie rwazenie po tym jak to napislaem) tylko raczej atmosfery na obydwu forach. Nikona i Canoa. Wszyscy mowia "zaraz, nie reklamuj konkurencji, reklamuja Nikona/Canona" I chociaz jest na ofrum tylko gosciem i to od niedawna, bylem switkiem kilku dysksuji ktora to z firm jest lepsza a jaka wreda polityke marketingowa stosuje, zeby namieszac w glowie fotografom, zeby brali ich sprzet. Mam wrazenie, ze wlasciciele swoich aparatow konkretnych marek traktuja swoja firme jak cos co trzeba zaciekle bronic, natomiast producent niezaleznie od wszystkiego leje na wszystko z gory cieplym moczem (no moze jedna nie az tak... chociaz...). A gdyby wraznie powiedziec "u konkurencji lepsze jest xxx" albo "w tej chwili najbardziej interesujacy aparat na rynku jest firmy xxx" (ktora nie jest "ukochna firma") to moze producenci zaczeli by sie bardziej starac, obnizac ceny i ulepszac sprzet, zeby zykac wieksza czesc rybku... ale jakos wszyscy sie tej calej konkurencji boja zamiast zorzumiec, ze gdyby nie ona wszyscy bysmy robili zdjecia aparatami pokorju 1/3 mozliwosci nikona D70 jednak za cene 4 razy wieksza... bo i tak nie bylo by alternatywy. Nie jest to tak, ze dla mnie to jest sprawa zycia i smierci, zeby wszyscy sie nawzajem polubili. Wczesniej w tych dyskusjach wogule nie zabieralem glosu i pozniej juz chyba glowsu zabierac wiecej nie bede... jednak mam nadzieje, ze kogos otrzezwie, sprowadze na ziemie i sprawie, ze kupi sobie najlepszy dla siebie aparat bez wzgledu na marke i porobi swietne zdjecia.

    Poza tym jaka wartosc ma ocena nie skonfrontowana z innym punktem widzenia? Np. posiadacz Canonow (dla nikonowcow)? NIe mozna byc zamknietym... trzeba porozumiewac sie i wyciagac wspolnie wnioski... a przeciez i tak wszystko polega na tym, zeby nie dac sie producentowi (niezaleznie jakiej marki) zrobuc sie w chu... czytaj - kupic dobry sprzet za rozsadne pieniadze, o nalezytej jakosci, konkurencyjny do pozostalytch. Jasna sprawa... ale mam wrazenie, ze nie az taka jasna jak sie wydaje.

  2. #22

    Domyślnie

    Dobrze prawi - gdy nas bedzie wielu, razem szybciej dojdziemy do wspolnego celu!
    No i najwazniejsze, ze sie tez zaczyna usmiechac!
    Na bok wasnie - zagladaj do nas czesciej
    D70|N AF-S18-70DX|N AF50/1,8D|SB-800|ML-L3|CF 1GB|Sherpa 600n|TLZ 2|MC MTO-11C A
    ŻONA to luksus - APARAT to konieczność!!!

  3. #23

    Domyślnie

    Hmm, ten tego, że tak powiem. Drodzy forumowicze, gdzieś mi to uciekło, ale czy ktoś mi może powiedzieć jakie jest oficjalne stanowisko firmy Nikon. Problem praktycznie nie schodzi z forum wiec może "ekspeci" Nikona coś ciekawego powiedzą, chyba zobowiązuje do tego chociażby pozycja lidera na rynku

    Pozdrawiam
    Droga do Nikon!
    www D700, D70, AF-S 24-70/2.8, AF 50/1.4 2xSB900, SB800

  4. #24

    Domyślnie

    Kod:
    Link został usunięty ze względu na jego niekompatybilność z nową wersją forum.
    pozdrawiam
    Paweł
    www.pawelpawlak.pl

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •