Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie Przygoda z MORĄ

    Dziś poszedłem sobie zrobić zdjęcie do dyplomu, pani z dziekanatu poleciła mi pobliskie studio fotograficzne, a że czasu było mało postanowiłem pojechać własnie tam . Na miejscu facet robi zdjęcia olympusem c700 po czym drukuje je na jakiejś drukarce.. Fakt że jest szybko i nie jest to polaroid - ale z jakością gorzej

    2 megapiksele robią swoje + moja koszulka w paski - i mora gotowa.
    Szkoda że zorientowałem się dopiero w dziakanacie że na każdym zdjęciu koszule mam w kolorach tęczy ... Wróciłem i staneło na tym że mam jutro przyjść w białej koszuli i zrobią mi jeszcze raz za darmo :P

    Zasugerowałem instalację tabliczki - nie obsługujemy klientów w koszulach w paski. A tak poważnie to jak widać nie tylko Nikon ma porblemy z morą, która notabene na moich zdjęciach jeszcze się nie trafiła

  2. #2

    Domyślnie

    która notabene na moich zdjęciach jeszcze się nie trafiła
    Zebys sobie nie wykrakal...

  3. #3

    Domyślnie

    mora, ladna rzecz; kiedys poprobowalem i kilka x sie udalo ; wtedy lepiej wiadomo, jak jej unikac; moze konkurs, kto zrobi ladniejsza ? ; zrobimy frajde kolegom z teamu C

  4. #4

    Domyślnie

    Bogdanie, po co kolegów z teamu C paść W ich aparatach tylko Kaleid dostrzega more (przyklad 10D).

  5. #5

    Domyślnie

    Z chęcią wkleił bym tą z mojej koszuli w paski - ze zdjęcia do dyplomu, ale nie mam skanera - to wzorcowy przykład - ale ta mora jest chamska, nie jest delikatna, ale obszernie tworzy zielonawo różowe koła i plamy - wygląda ocHydnie. Olek c700 jak widać nie styka nawet do robienia zdjęć portretowych ... w szoku że ktoś prowadzi studio foto z takim sprzętem

  6. #6

    Domyślnie

    mysle, ze 2mpx olka to nie problem, jesli maszynista tego sprzetu mysli; mam nikona coolpixa 2500 tez 2 mpx [niebiesko srebrna mydelniczka, kawalek sie obraca] i wydaje mi sie, ze mozna tym robic [w 90% przypadkow] zupelnie dobre fotki.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez antonjo
    Z chęcią wkleił bym tą z mojej koszuli w paski - ze zdjęcia do dyplomu, ale nie mam skanera - to wzorcowy przykład - ale ta mora jest chamska, nie jest delikatna, ale obszernie tworzy zielonawo różowe koła i plamy - wygląda ocHydnie. Olek c700 jak widać nie styka nawet do robienia zdjęć portretowych ... w szoku że ktoś prowadzi studio foto z takim sprzętem
    Hmm... Dziwne, miałem kiedyś olka c300 później c5050 i nigdy mory nie zarejestrowałem. Aparaty z półek niższej i wyższej w stosunku do c700UZ. Ciekawe co Olympus spartolił przy tym modelu.
    Dodam, że c5050 miał podobno najostrzejszy obiektyw z kompaktów Olympusa.

  8. #8

    Domyślnie

    Sam miałem olympusy, własciwie każdy mój poprzedni aparat cyfrowy to był olympus, wpierw wspominany c700 potem c720 a następnie c5050 z którego byłem bardzo zadowolony do czasu starcia z góralami....
    Wiec nie to ze sie czepiam olka, poprostu może nie jest to najlepszy sprzęt do prowadzenia strudia foto ot co .

  9. #9

    Domyślnie

    Zgadzam się ,że jest to dość kiepski wybór na aparat studyjny, tym niemniej mora mnie dziwi...

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Bogdan
    mysle, ze 2mpx olka to nie problem,
    Bogdan, Ty zmień te foto z lewej, bo ja zamiast czytać posty to zeza dostanę
    D70|N AF-S18-70DX|N AF50/1,8D|SB-800|ML-L3|CF 1GB|Sherpa 600n|TLZ 2|MC MTO-11C A
    ŻONA to luksus - APARAT to konieczność!!!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •