Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie Raw Therapee 2.4 zaznaczanie masowe zdjęć

    Witam serdecznie mam pytanie jak zaznaczyć w tym programie np 50 zdjęć aby wywołać je masowo z takimi samymi ustawieniami. Próbuje to zrobić i mogę tylko jedno zdjęcie zaznaczyć a następnie je wywołać. Za pomoc z górskim Hejjj

  2. #2

    Domyślnie

    Niestety nie da się,można tylko zapisać profil i konwertować z tymi samymi ustawieniami,ale nadal pojedyńczo.
    Pentax

  3. #3
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Ale lipa no niestety co tanie to drogie

  4. #4

    Domyślnie

    Dziś pokazała się wersja 2.4beta1, do zassania ze strony. Trochę się pozmieniało.
    Docelowo wersja 2.4 będzie miała konwersję wsadową, w becie jeszcze tej opcji nie ma.
    And I am not frightened of dying. Any time will do, I don't mind.

  5. #5

    Domyślnie

    A radzi sobie ten program z RAW-ami z D90 ?

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez axer Zobacz posta
    Dziś pokazała się wersja 2.4beta1, do zassania ze strony. Trochę się pozmieniało.
    Docelowo wersja 2.4 będzie miała konwersję wsadową, w becie jeszcze tej opcji nie ma.
    No jak to nie ma jak jest, właśnie testuję. Nie działa ctrl-a ale możesz normalnie zaznaczyć klikiem z ctrl pojedyncze pliki lub z shiftem całą grupę, potem prawoklik i wybierasz zapisany profil (lub skopiowany wcześniej do schowka) i dodajesz do kolejki. Uruchamiasz prcessing i czekasz aż się skończy (lub obrabiasz inne zdjęcia bo GUI się nie blokuje)

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez motyl Zobacz posta
    A radzi sobie ten program z RAW-ami z D90 ?
    Nie mam pojęcia, ściągnij, zainstaluj, sprawdź

    Cytat Zamieszczone przez The Structorr Zobacz posta
    No jak to nie ma jak jest, właśnie testuję. Nie działa ctrl-a ale możesz normalnie zaznaczyć klikiem z ctrl pojedyncze pliki lub z shiftem całą grupę, potem prawoklik i wybierasz zapisany profil (lub skopiowany wcześniej do schowka) i dodajesz do kolejki. Uruchamiasz prcessing i czekasz aż się skończy (lub obrabiasz inne zdjęcia bo GUI się nie blokuje)
    Cholera, tak się zafiksowałem ichnim stwierdzeniem, że przetwarzanie wsadowe będzie dopiero w wersji finalnej, że mi to umknęło
    And I am not frightened of dying. Any time will do, I don't mind.

  8. #8

    Domyślnie

    Odświeżam z nowym pytaniem:
    Czy RawTherapee otwiera i przetwarza zdjęcia z D90 i D700?

  9. #9

    Domyślnie

    z d700 i owszem. Ja tylko tego używam
    DeSiedemset + FE + AF_50/1.4D + AF_35/2D + 105/2.5 AIS + AF_18-35/3.5-4.5D + Tamron 28-75/2.8 + SB600

  10. #10

    Domyślnie

    KOledzy prośba - jak otworzyć fotki w therapee?? Zainstalowalem program klikam w lewym dolnym rogu na dysk c i nic !! Cholera mnie bierze !

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •