Close

Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 74
  1. #1

    Domyślnie Pozycjonowanie - szukam

    szukam kogoś, kto solidnie potrafiłby zająć się pozycjonowaniem strony WWW (fotografia ślubna)

  2. #2
    pebees
    Gość

    Domyślnie

    Ile płacisz, miesięcznie? Bo wiesz, że właściwe 'pozycjonowanie' to nie jest czynność jednorazowa, a w zasadzie ciągła?

  3. #3

  4. #4

    Domyślnie

    Ja korzystam z faceta pod pseudo BULOK.Bierze 30 zł za miesiąc pozycjonowania jednej frazy.Moją stronę pozycjonuje na kilka fraz i jestem cały czas w czołówce.

    Wpisz w Google Bulok,wyskoczy Tobie na pierwszym miejscu.
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 17-08-2008 o 23:05 Powód: orto.

  5. #5

    Domyślnie

    pracuje jako pozycjoner i jeżeli chodzi o Pana buloka polecam najpierw przeczytac
    http://www.forum.optymalizacja.com/i...8762&hl=bulok] na forum pozycjonowanie i optymalizacja

  6. #6

    Domyślnie

    wiem że pozycjonowanie to złożona dziedzina, tylko ja trochę liznąłem w necie, więc żaden ze mnie spec, jednak korzystając z ogólnodostępnych porad, w tematach które mnie interesują moje strony są od dawna na czołowych miejscach w gogle, a tylko raz porządnie ustawiłem to co trzeba, więc tak naprawdę nie rozumiem za co płacić co miesiąc
    pozdrawiam Piotr


  7. #7

    Domyślnie

    witam-wkoncu chodzi o radę- najlepiej zlecic to komus kto siedzi caly czas w tym - ale póki co :
    - słowa kluczowe w kodzie,
    - wejścia (jakis baner zrób) z innych stron na twoją,
    - noi np. w google płatnie "linki sponsorowane"

    ciekawa sprawa w google jak masz konto jest Analytics -pozwala na fajny podglad odwiedzin twojej stronki

    Serdecznie pozdrawiam
    D700/D70/N14-24 2.8/N 35 1.8/N85 1.4/N70-200 2.8/SB-900/
    fotografia slubna rzeszow


  8. #8

    Domyślnie

    dodatkowo dodaj wpis do swojej strony na największą ilość stron jaką się da i przede wszystkim wyszukiwarki. Wymieniaj się linkami z innymi i .... czekaj aż google, yahoo i inne msny zaczną indexować ...
    Paweł

  9. #9

    Domyślnie

    Ja mam człowieka w naszej firmie od pozycjonowania. My zajmujemy się stronami od strony kodu i grafiki, on pozycjonuje. Jeśli wątek jest nadal aktualny, mogę dać namiary na niego na PW
    Nikon D300s + Sigma 30/1.4 + Nikkor 85/1.8 + SB-600

  10. #10

    Domyślnie

    Vellkan, to moze napisz oficjalny cennik, zeby jakies odniesienie bylo ?
    2x D750 | 2x MB-D16 | SB-800 | SB-900 | N24-70/2.8 | N80-200/2.8 AF-S

Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •