Close

Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 74
  1. #11

    Domyślnie

    dużo zależy od tego ile masz czasu i pieniędzy. Ja pozycjonuję swoje strony sam. To co mam wydać na pozycjonerów wolę zainwestować w wartościowe zaplecze na którym jeszcze mogę zarobić z SWL, ale wymaga to dużo czasu i mozolnej pracy.
    TATA na ASAPie używa: N D600 | S 20 1.8 | N 50 1.2 AIS | T 28-75 2.8 | Zoom H6N
    STYLy.pl
    ---

  2. #12

    Domyślnie

    Niestety, oficjalnego cennika nie ma bo to zależy od zbyt wielu czynników. Ilości słów kluczowych, tematyki strony i jej złożoności, itd.
    Mogę dać namiary na niego, ponieważ to on sam ustala te rzeczy z Klientem.
    Ja mogę tylko zagwarantować, że jest naprawdę dobry. Naprawdę
    Nikon D300s + Sigma 30/1.4 + Nikkor 85/1.8 + SB-600

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez vellkan Zobacz posta
    Niestety, oficjalnego cennika nie ma bo to zależy od zbyt wielu czynników. Ilości słów kluczowych, tematyki strony i jej złożoności, itd.
    Mogę dać namiary na niego, ponieważ to on sam ustala te rzeczy z Klientem.
    Ja mogę tylko zagwarantować, że jest naprawdę dobry. Naprawdę

    Dokładnie tak. Nie da się ustalić ogólnego cennika na pozycjonowanie. Niektóre frazy można w łatwy sposób wypozycjonować a nad innymi trzeba pracować długo. Najważniejsze jest to jakie dany pozycjoner ma zaplecze w danej tematyce.
    TATA na ASAPie używa: N D600 | S 20 1.8 | N 50 1.2 AIS | T 28-75 2.8 | Zoom H6N
    STYLy.pl
    ---

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sumerian_pl Zobacz posta
    pracuje jako pozycjoner i jeżeli chodzi o Pana buloka polecam najpierw przeczytac
    http://www.forum.optymalizacja.com/i...8762&hl=bulok] na forum pozycjonowanie i optymalizacja
    i co wynika z tego linku? żadnych argumentów tylko bicie piany

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez arturs Zobacz posta
    i co wynika z tego linku? żadnych argumentów tylko bicie piany
    ja właśnie też nie wiem co z tego wynika,może to jakaś konkutencja.A pan bulok działa z moją stroną już od roku i jestem zadowolony.
    Na wszystkie frazy jakie mu podałem ,po wpisaniu w google moja strona wyskakuje na pierwszych 3 pozycjach,więc czego można chcieć więcej.

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez adam1277 Zobacz posta
    ja właśnie też nie wiem co z tego wynika,może to jakaś konkutencja.A pan bulok działa z moją stroną już od roku i jestem zadowolony.
    Na wszystkie frazy jakie mu podałem ,po wpisaniu w google moja strona wyskakuje na pierwszych 3 pozycjach,więc czego można chcieć więcej.
    Szczerze to serdecznie Ci gratuluję. Widząc stronę tego Buloka widać, że nie zna się kompletnie na programowaniu, ilość linków wychodzących z jego strony też nie zbyt dobrze świadczy o jego zdolnościach SEO. Nie chcę się wymądrzać, bo o SEO wiem tylko tyle co sam czytam i pozycjonuję swoją stronę nic więcej. Mam tylko nadzieję, że Pan Bulok nie dopala Twoich fraz punktami w SWL (najszybszy sposób uzyskania wysokich TOP), gdyż ostatnio wielki Pan G się zdenerwował i zaczął banować strony z SWLi:/
    Najważniejsze, że widzisz rezultaty i daj Ci Bóg by tak zostało. Znam kilka osób, ktore pozycjonują się na frazy o fotografii ślubnej i jestem strasznie ciekaw, czy są za Twoją stroną
    TATA na ASAPie używa: N D600 | S 20 1.8 | N 50 1.2 AIS | T 28-75 2.8 | Zoom H6N
    STYLy.pl
    ---

  7. #17

    Domyślnie

    Swoją drogą gratuluje chęci podniesienia się w rankingu skoro w googlach jesteś na 6 pozycji wpisując "fotograf kraków".
    Ja dopiero walczę z wyszukiwarkami, ale już w ciągu kilku dni skoczyłem z 13 na 8 stronę
    Paweł

  8. #18

    Domyślnie

    Zainteresował mnie ten wątek, bo nie wiedziałem, że taka dziedzina istnieje jak pozycjonowanie stron...
    Może Kalina kogoś poleci, bo Ona wyskakuje jako pierwsza zaraz po linkach sponsorowanych jak się wyszukuje "fotografia ślubna". Ale to pewnie wiesz...

    pzdr
    W przypadku szczególnie ważnych fotografii, należy zawsze wykonać zdjęcia próbne i sprawdzić obraz, aby uzyskać pewność, że aparat funkcjonuje prawidłowo.

  9. #19

    Domyślnie

    A nie lepiej zrobić porządną stronkę w html raz zbudowana będzie długo w wynikach za fri te fleszowe stronki ładnie wyglądają ale przeglądarki ich nie cierpią i zawsze będzie po czasie spadać

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mi-hao Zobacz posta
    Zainteresował mnie ten wątek, bo nie wiedziałem, że taka dziedzina istnieje jak pozycjonowanie stron...
    jest i trzyma się całkiem dobrze. Niektórzy nie robią nic innego i zarabiają nie małe pieniądze


    Cytat Zamieszczone przez pio2w Zobacz posta
    A nie lepiej zrobić porządną stronkę w html raz zbudowana będzie długo w wynikach za fri te fleszowe stronki ładnie wyglądają ale przeglądarki ich nie cierpią i zawsze będzie po czasie spadać

    Gdyby tylko zrobienie strony w html dawało gwarancje stabilności pozycji to rynek seo by padł

    Nie mogę edytować postu powyżej więc piszę drugiego. Otóż, jeżeli ktoś z Was stara się wypozycjonować swoją stronę na własną rękę to wie, że najważniejsza jest ilość zdobytych linków z wartościowego otoczenia. Właśnie stworzyłem katalog stron, który ma bardzo rozbudowaną kategorię weselną. Strona ma PR2, więc jak na początek to ładny start. Jeżeli macie swoje portfolia związane ze ślubem i weselem to zachęcam Was do dodawania go do katalogu, w podkategorii: Fotografia ślubna. Już dziś powstanie katalog tylko i wyłącznie o tematyce ślubnej, ale o nim wkrótce.
    Polecam, nie zaszkodzi spróbować.
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 06-04-2011 o 22:04
    TATA na ASAPie używa: N D600 | S 20 1.8 | N 50 1.2 AIS | T 28-75 2.8 | Zoom H6N
    STYLy.pl
    ---

Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •