Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23
  1. #1

    Domyślnie Tła fotograficzne

    Witam wszystkich Urzytkowników.
    Mam pytanie odnośnie teł fotograficznych.
    Co polecacie? Zależy mi na jednolitym tle, jednobarwnym, za rozsądną cenę.
    Co myślicie o tłach poliprypelynowych? Słyszałem, że nie są najlepszej jakości.
    Czy gramatura 120g/m2 wystarczy?
    Jeśli to jednak kiszka to proszę polecić mi lepszy materiał.
    Zastanawiam się ewentualnie nad tekturowym ale cena jest 10 razy wyższa i podobno szybko się niszczy?
    Proszę o opinnie. Z góry dziękuje za pomoc.

  2. #2
    sailor
    Gość

    Domyślnie

    tylko karton. najtanszy znajdziesz w fomei.

  3. #3

    Domyślnie

    Podepnę sie pod temat...
    Na alledrogo dostene sa równiez tła PODGUMOWANE 300g/m2
    Moje pytanie: czy warto zakupic takie tło czy pozostac przy 120g/m2
    Obydwa są polipropylenowe tyle ze to podgumowane jest podobno gęstsze.
    Tło pogumowane jest drozsze o ok 40zł przy 5m.
    Bardzo prosze o opinie.

  4. #4

    Domyślnie

    Jak ten karton się zachowuje jak się po nim chodzi??? I czy w ogóle można???

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sailor Zobacz posta
    tylko karton. najtanszy znajdziesz w fomei.
    rozmawiałem z człowiekiem z FOMEI (z Medikonu czyli dystrybutora FOMEI na Polske) i ich tła kartonowe kosztują 257 zł za sztukę i jeszcze chcą 50 zł za transport.
    Troszkę taniej (i przy okazji innych zakupów w Funsporcie) zamówiłem dwa tła kartonowe marki SAVAGE - po 249 zł sztuka i 33 zł transport.
    W poniedziałek je dostanę więc zobaczę co to za cudo

    a przy okazji teł - czy ktoś używa teł kartonowych marki Colorama? czy możecie coś o nich powiedzieć? Jak ich jakość ma się do teł z FOMEI czy SAVAGE?
    NinoVeron |==========[> | IG | Flickr | BLOG | MM | FB
    "na co sprzętu qpa gdy fotograf d..."

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sailor Zobacz posta
    tylko karton. najtanszy znajdziesz w fomei.
    A co z tłami winylowymi Lastolite? Miał ktoś styczność? http://www.lastolite.com/vinyl-backgrounds.php

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bartos Zobacz posta
    rozmawiałem z człowiekiem z FOMEI (z Medikonu czyli dystrybutora FOMEI na Polske) i ich tła kartonowe kosztują 257 zł za sztukę i jeszcze chcą 50 zł za transport.
    Troszkę taniej (i przy okazji innych zakupów w Funsporcie) zamówiłem dwa tła kartonowe marki SAVAGE - po 249 zł sztuka i 33 zł transport.
    W poniedziałek je dostanę więc zobaczę co to za cudo

    a przy okazji teł - czy ktoś używa teł kartonowych marki Colorama? czy możecie coś o nich powiedzieć? Jak ich jakość ma się do teł z FOMEI czy SAVAGE?
    Daj znać co i jak z tymi tłami z Funsortu.
    Sam jestem na etapie zakupu kilku teł i w chwili obecnej jestem zdecydowany na Fomei. Bo kilka osób mi je polecało.
    De czy'sta + szkliwo

  8. #8

    Domyślnie

    Ja mam póki co dwa tła polipropylenowe - czarne i beżowe - nie widać ich faktury jeżeli nie spojży się na nie z bardzo bliska czyli max kilkudziesięciu cm. Nie błyszczą się ani nic w ten deseń, kosztują na allegro w okolicach 30zł - POLECAM

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Digital Story Zobacz posta
    Ja mam póki co dwa tła polipropylenowe - czarne i beżowe - nie widać ich faktury jeżeli nie spojży się na nie z bardzo bliska czyli max kilkudziesięciu cm. Nie błyszczą się ani nic w ten deseń, kosztują na allegro w okolicach 30zł - POLECAM
    znalazłem takie tła http://www.funsports.pl/p,pl,114,tlo...+szerokie.html, w sumie wygląda dosyc ciekawie

  10. #10

    Domyślnie

    Na Allegro można znaleźć sporo teł za smieszne pieniądze. Ale czy ktokolwiek z Was je kupił i uzywał przez jakiś czas? 350 zl za 5 teł + statywy + poprzeczka i uchwyty to niewiele. Nie mam oddzielnego studia tylko przysposabiam na ten cel garaż lub duży pokój (47m2).
    Warto w takie coś wchodzić?

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •