Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19
  1. #1

    Domyślnie Coś co może przydać się początkującym

    Niżej umieszczam link do strony PC World Komputer, a na niej: trochę fachowej chińszczyzny i odnośniki do narzędzi (oprogramowania).
    Może ktoś z tego skorzysta.

    http://www.pcworld.pl/news/news.asp?m=7&id=68263

    Pozdrowienia!
    D70|N AF-S18-70DX|N AF50/1,8D|SB-800|ML-L3|CF 1GB|Sherpa 600n|TLZ 2|MC MTO-11C A
    ŻONA to luksus - APARAT to konieczność!!!

  2. #2

    Domyślnie

    Jak dla Nikoniarzy, to brakło w artykule wzmianki o Nikon Capture. Ale my już wiemy, co to i skąd pobrać wersję mniej lub bardziej próbną .

    MaciejK
    D70 | Nikkor 18-70 f/3.5-4.5G DX | Sigma 70-300 f/4-5.6 II | Nikkor 50 f/1.8 D | SB-600

  3. #3

    Domyślnie

    Twoja wypowiedź balansuje na krawędzi tego czego powinniśmy na tym forum unikac. Nie bierz tego do siebie - po prostu nie lubię oprogramowania "legalnego inaczej" i nie chciałbym zeby to forum zamienilo sie w pytania z kad zassac program X z "uzdatniaczem"
    pozdrawiam Sebastian

  4. #4

    Domyślnie

    Tron - chyba raczej na pewno jestem niezmiernie pewny na 300%, że tego linka nie sprawdziłeś...???

    Jeżeli uważasz, żę PC World Komputer na swojej stronie oferuje linki do nielegalnego oprogramowania, to im o tym powiedz

    Pozdrowienia!
    D70|N AF-S18-70DX|N AF50/1,8D|SB-800|ML-L3|CF 1GB|Sherpa 600n|TLZ 2|MC MTO-11C A
    ŻONA to luksus - APARAT to konieczność!!!

  5. #5

    Domyślnie

    Jeżeli coś pokręciłem albo źle zrozumiałem ... późna pora ... człowiek ułomną istotą jest. Sen każdemu dobrze zrobi

    Dobranoc
    D70|N AF-S18-70DX|N AF50/1,8D|SB-800|ML-L3|CF 1GB|Sherpa 600n|TLZ 2|MC MTO-11C A
    ŻONA to luksus - APARAT to konieczność!!!

  6. #6

    Domyślnie

    ddMON chodziło mi o sformułowanie "skąd pobrać wersję mniej lub bardziej próbną" Linke sprawdziłem
    pozdrawiam Sebastian

  7. #7

    Domyślnie

    OK, już się kajam:
    Nie ukrywam że denerwuje mnie polityka Nikona, według której NC4 w USA kosztuje $99, natomiast w Polsce widziałem ten sam program za "jedyne" 2000 PLN. Niezły kurs wymiany - daję słowo.
    Na szczęście będąc w USA kupiłem Coolpixa 5700 (wersja na rynek amerykański), więc mając amerykański numer seryjny aparatu mogę kupować soft (a właściwie klucz aktywacyjny) w USA, płacąc cenę amerykańską.
    Swoją drogą - nie wiem czemu w Europie wszystko jest droższe. Jako UE stanowimy rynek porównywalny z amerykańskim, a nie wierzę, że wszystko dobijają podatki (większe niż w USA, to fakt - ale żeby aż tyle? )

    MaciejK
    D70 | Nikkor 18-70 f/3.5-4.5G DX | Sigma 70-300 f/4-5.6 II | Nikkor 50 f/1.8 D | SB-600

  8. #8

    Domyślnie

    Ja tez nie rozumiem cen za oprogramowanie, a zwłaszcza dlaczego cos musi w Europie kosztowac kilka razy więcej niz w USA. Jednak w Europie tzw Zachodniej to oprogramowanie wcale nie kosztuje aż tak duzo więcej a w relacji z ich zarobkami to po prostu nie ma o czym rozmawiac.

    Gorsze jest dla mnie to ze Polakowi opłaca sie jechac 1000 km po aparat bo go kupi taniej i na lepszych warunkach niz w PL
    pozdrawiam Sebastian

  9. #9
    Kaleid
    Gość

    Domyślnie

    Akurat nie ma to wiele wspolnego z polityka Nikona...wyzsze ceny w EU wynikaja najczesciez z duzo wyzszego opodatkowania i kosztow dodatkowych niz w USA.

  10. #10

    Domyślnie

    Ale żeby aż tak??? $99 (=~400 zł) i 2000 zł - 5 razy więcej. Nie uwierzę, że chodzi tylko o podatki.

    MaciejK
    D70 | Nikkor 18-70 f/3.5-4.5G DX | Sigma 70-300 f/4-5.6 II | Nikkor 50 f/1.8 D | SB-600

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •