Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 28
  1. #1
    Watts
    Gość

    Domyślnie Nikon d50- możliwości b&w

    Czesc, Czy jest jakaś mozliwość aby Nikonem d50 wykonywać czarno białe zdjęcia? Czy na pewno nie ma takiej pocji w ustawieniach tego aparatu? A jeśli nie ma to czy oprócz obróbki w programie graficznym można d50 zrobic zdjecia czarno biale, np. poprzez zalozenie filtru na obiektyw? A jeśli można to zrobic poprzez jakis filtr lub tym podobne to czy jakosc zdjec bedzie dobra i czy cos takiego jest zalecane? czy lepeij przerobic zdjecie w photoshopie? VBardzo prosze o odpowiedz na te nutujace mnie pytania. Bede w dzieczny z gory dzieki

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    Pomocy, ratunku, help itp.
    Zwariowac mozna ile moze byc takich samych tematow w ciagu kilku godzin, dni, tygodni.

  4. #4

    Domyślnie

    Ale się wszyscy zawzięli na te czarne fotki.

    Oczywiście w PSie będzie lepiej niż z KAŻDEJ cyfrówki, która ma wbudowany tryb BW.

    Jeszcze lepiej będzie w ciemni na filmie.

  5. #5
    Watts
    Gość

    Domyślnie

    Maroo dzieki za odpowiedz przejzalem te tematy i nigdzie nie dowiedzialem sie czy mozna stosowac jakies filtry itp. wiec widocznie temat nie jest taki sam jak pozostale... ale dziekuje za dobre checi...

  6. #6

    Domyślnie

    Co do filtrów, to takich filtrów nie ma bo to fizycznie niemożliwe. Węc i takich wątków nie będzie

  7. #7
    Watts
    Gość

    Domyślnie

    Sorry , ze o tym nie wiedzialem. I dlaczego zakladasz ze jesli czegos nie ma to wszyscy o tym wiedza i nikt nigdy nie zechce zapytac????

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Watts
    dlaczego zakladasz ze jesli czegos nie ma to wszyscy o tym wiedza i nikt nigdy nie zechce zapytac????
    Sorki, może masz i rację. Pytanie wydało mi się absurdalne, bo barwy achromatyczne to właśnie synteza barw czystych, więc filtrując światło otrzymujemy zgoła przeciwny od oczekiwanego przez ciebie efekt.

  9. #9
    pebees
    Gość

    Domyślnie

    Czornyj, ja nie wiem, za co Ty przepraszasz tak naprawdę. Przecież to są podstawy fizyki (i plastyki zresztą), jeszcze z podstawówki. Nie wiem, czemu ktoś ma o tym nie wiedzieć...

  10. #10
    Watts
    Gość

    Domyślnie

    Czornyj wszystko ok, nie ma problemu A czy d70s ma opcje zdjec czarno bialych?

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •