Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez carl00s Zobacz posta
    O ile sie nie myle, podobne efekty moznaby osiagnac stosujac HDR? Ale taki prawdziwy HDR, a nie zabawe w szokujace kolory i inne wynalazki. Jesli sie myle, prosze o poprawienie mnie.
    Przyjrzyj się tematowi zdjęcia. Pomyśl jak się robi HDR. Taki prawdziwy. I odpowiedz sobie na pytanie sam ;]

  2. #12

    Domyślnie

    anchel - touche...
    Elektryczna klamka od Tippmana zasilona powietrzem o wysokim ciśnieniu, służąca do robienia siniaków w okolicach głowy. A do tego jakiśtam Nikon do dokumentowania dzieła zniszczenia.

  3. #13

    Domyślnie

    ja to robię w ten sposób, że w lightrumie ściemniam tylko kolor niebieski i aqua. Efekt bardzo ladny i zabiera to 15 sek.
    FX MIKKA GOTUJE ZDJECIA !
    skinny nigga pretty flacko, niggas rippin that choppers

  4. #14

    Domyślnie

    Pożądany efekt można także uzyskać w SNS-HDR.

  5. #15

    Domyślnie

    Jeśli chodzi o Photoshopa to zamiast gumki ZAWSZE polecam maskę + malowanie pędzlem (czarny lub biały kolor zakrywa lub odkrywa zdjęcie).

    Sposób bardzo prosty:


    Będąc na warstwie na której chcemy coś wymazać wystarczy kliknąć na ikonę na dole (zaznaczona) a później na białe pole obok miniatury warstwy. Paleta kolorów pędzla przestawi sie na 2 kolory: czarny i biały. W zależności od koloru maski biel lub czerń bedzie odkwywać/zakrywać malowane pędzlem obszary.

    Jeśli chodzi o gumkę to przewaga jest ogromna - zawsze można poprawić kontur (przełączajać z białego na czarny kolor i odwrotnie) w dowolnym momencie obróbki

    Swoją drogą zmianę kolorów w palecie robi sie na szybko tą strzałeczką:




    Wiem że opis troche chaotyczny ale polecam zabawę z maską - od kilku lat nie stosują już "gumki".

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Joseph79 Zobacz posta

    Swoją drogą zmianę kolorów w palecie robi sie na szybko tą strzałeczką:
    a jeszcze szybciej klawiszem "X"

  7. #17

    Domyślnie

    Właśnie - dla sprawniejszej pracy polecam "Cheat Sheet" ze skótami klawiaturowymi do photoshopa w danej wersji - to już w kosmicznie przyspiesza prace.

    Łapcie linka dla sprawniejsze pracy: "Ściągawki, oraz skróty klawiaturowe które musisz znać"

  8. #18

    Domyślnie

    ja bym burzę dodał

  9. #19

    Domyślnie

    HDR można wykonać również z jednego zdjęcia wywołując z RAWa różne naświetlenia i chyba da to najszybszy, najłatwiejszy i najszybszy efekt, oczywiście nie można przeginać

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •