Close

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 39
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Banita071 Zobacz posta
    dzisiaj spróbuję zamontować na LR3

    zuto smiga u Ciebie ???

    Maciuś, śmiga jak należy

    Pozdr.

  2. #22

    Domyślnie

    A do 3.3?

  3. #23

  4. #24

    Domyślnie

    Szukam spolszczenia do 3.6 i ani widu ani słychu . Może ktoś pomóc ??? Pozdrawiam.
    X-E2 , 18-55 , torba i plecak

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez artek1012 Zobacz posta
    Szukam spolszczenia do 3.6 i ani widu ani słychu . Może ktoś pomóc ??? Pozdrawiam.
    http://www.wimal.com.pl/polski_inter...ightroom_3.xml

  6. #26

    Domyślnie

    Wszystko pięknie i po amerykańsku . Wpakowałem pliki w odpowiednie miejsca, uruchomiłem program , patrze nadal wszystko po ang . Doczytałem ,że trzeba ustawić język na automatyczny , zrobiłem w-g zaleceń restart i kupa . W ogóle nie mogę otworzyć programu , wyświetla się raport , że nastąpił problem z aplikacja lightroom i zostanie ona zamknięta . Co teraz ? :P
    X-E2 , 18-55 , torba i plecak

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez artek1012 Zobacz posta
    Wszystko pięknie i po amerykańsku . Wpakowałem pliki w odpowiednie miejsca, uruchomiłem program , patrze nadal wszystko po ang . Doczytałem ,że trzeba ustawić język na automatyczny , zrobiłem w-g zaleceń restart i kupa . W ogóle nie mogę otworzyć programu , wyświetla się raport , że nastąpił problem z aplikacja lightroom i zostanie ona zamknięta . Co teraz ? :P
    Zastąp np. niemieckie pliki językowe plikami z paczki ze spolszczenia i wybierz w ustawieniach programu język niemiecki

  8. #28

    Domyślnie

    Skutek natychmiastowy i pozytywny co najważniejsze. Dziękuję uprzejmie. Pojawił się natomiast nowy problem. Dotychczas używałem Photoshop Elements. Drugi dzień próbuję ogarnąć Lightrooma . Są dwie możliwości . 1. Jestem ciemny jak tabaka w rogu i mało rozgarnięty do tego . 2. Ten program jest zdecydowanie bardziej skomplikowany. Tak czy inaczej szukam dobrej publikacji do Lightroom 3 . Proszę o pomoc . Pozdrawiam.
    X-E2 , 18-55 , torba i plecak

  9. #29

    Domyślnie

    youtube ci pomoże, google także - no chyba, że englisza ni w ząb - wówczas gorzej ciutkę, ale też pewnie się da - ale co trudnego jest w ruszaniu suwaczkami?

  10. #30

    Domyślnie

    Na helion.pl możesz kupić oficjalny poradnik do Lightroom i kilka innych książek o tym programie

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •