Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19
  1. #1

    Domyślnie LISTA FOTO-LABÓW - ocena użytkowników

    W tym wątku dokonujemy oceny foto-labów, z których korzystaliśmy osobiście
    trzymamy pewien porządek:
    1 - w punkcie pierwszym podajemy pełne dane (np. Foto-Lab "Marysia" Skierniewice ul. Kubusia Puchatka 2 - w przypadku labów internetowych dajemy również link)
    2 - w punkcie drugim opisujemy nasze doświadczenia (np. przesyłanie zdjęć za pomocą FTPa lub formularz; można dodawać opis zdjęcia, dostępne galerie 200MB, możliwość wyboru papieru i rozmiaru na stronie, ceny umiarkowane, przesyłka szybka i dobrze zapakowana...itp)
    3 - w tym punkcie dokonujemy oceny jakości usługi głównej czyli zdjęć
    4 - inne uwagi
    5 - przyznajemy gwiazdki od * do ***** za całokształt

    wszelkie pytania do autorów proszę kierować na PW, komentarze do ocen i inne OT będzie bezwzględnie kasowane!
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  2. #2

    Domyślnie

    1 - http://www.labfoto.pl - to jest grupa fotolabów o ustalonej renomie, korzystałem z ich usług wielokrotnie...

    2 - dostęp ze strony internetowej, ale równie dobrze działa e-mail i można kontaktować się telefonicznie z konkretnym labem; pliki przesyła się przez FTP lub formularz; można tworzyć własne galerie i przechowywać pliki do późniejszego wykorzystania; pojemność galerii 200MB; istnieje możliwość wyboru papieru i rozmiaru na stronie; ceny umiarkowane do atrakcyjnych; czas od przelewu (z mbanku) do otrzymania przesyłki ok 3 dni; przesyłka dobrze opakowana i zabezpieczona nawet pliki sporego formatu

    3 - zamawiałem kilkakrotnie po kilkadziesiąt i więcej zdjęć, zawsze byłem zadowolony lub nawet bardzo zadowolony z jakości zdjęć

    4 - mozna sobie wybrać konkretny lab z listy, a nawet odebrać w nim zdjęcia osobiście, przy większych zamówieniach możliwe są rabaty

    5 - stopień zadowolenia *****/*****
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  3. #3

    Domyślnie

    1. http://www.fotomi.pl/

    2. Zdjecia wysyłamy na serwer FTP, kontakt bardzo dobry, bardzo mila obsługa, zdjecia rownież przesylalem za pomoca maila i nie bylo problemu, formaty sa dostepne na stronie, ceny maja bardzo dobre wole wiecej zaplacic i wiedziec ze dostane to co chce co do przesylki i terminu realizacji to rewelacja jednego dnia zamawiam drugiego dnia mam w domu chociaz to drugi koniec Polski

    3. Kilka krotnie zamawialem i zawsze bylo ok

    4.

    5. daje ***** /*****
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
    Blog

  4. #4

    Domyślnie

    1. Agfa Image Center , Szczecin Plac Rodła 9
    2. Tylko osobiście;
    3. Nie mam najmniejszych zastrzeżeń
    4. zaraz dam gwiazdki, przy czym za jakość zdjęć, obsługę i cenę odbitki (30x45 za 10,99pln) daję *****, za brak możliwości przesyłania plików i chyba nawet brak strony internetowej, jako takiej, to bym ich zesłał do piekła. Ale tam się drzwi nie zamykają.
    5. **
    Sprzęt, nawet słaby, nie powinien być problemem. Problem to światło, drugi plan i wyczucie chwili.
    http://www.fotolook.pl/main.php/v/fjerzy/

  5. #5

    Domyślnie

    1. http://www.fotomi.pl/ naszego kolegi forumowego Adama
    2 - transfer na FTP znakomity, 400MB załadowało się szybciutko i bez problemów, przesyłka opakowana profesjonalnie, dotarła tak błyskawicznie, że aż mnie zatkało , możliwość wyboru papieru, jedyny minus, to ograniczenie rozmiaru do 20/30, ceny bdb, zwłaszcza z rabatem dla forumowiczów
    3 - Wszystkie zdjęcia, zarówno formatów mniejszych jak i większych wykonane pięknie i na bdb jakości papierze
    4 - rabaty dla forumowiczów, od tego zamówienia 90% zdjęć na papierze będę zamawiał u Adama...te 10% to rozmiary większe niż 20/30
    5 - *****/*****
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  6. #6

    Domyślnie

    1) http://www.fotoplakat.pl
    2) Pliki wysyła się przez bardzo funkcjonalnego klienta FTP instalowanego na własnym komputerze lub na CD na adres podany na stronie. Udostępnione profile ICC. Usługi dodatkowe: oprawa, foliowanie, naklejanie zdjęć na piankę. Bardzo dobrze zabezpieczona i tania przesyłka gotowych odbitek. Do wyboru: ekspresowa realizacja (48 godzin) i standardowa (do 7 dni)
    4) Małych formatów nie zamawiałem (a i cena chyba niezbyt atrakcyjna) ale wydruki wielkoformatowe... Mistrzostwo świata ! Relacja cena/jakość: fantastyczna. Do wyboru papier Fuji CA (mat / błysk) lub Kodak Metallic.
    5) ***** / *****

  7. #7
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    09 2010
    Miasto
    Kraków
    Posty
    1

    Domyślnie Dobry Fotolab w Krakowie

    Robię tylko zdjęcia analogowe i jestem maniakiem jakości odbitek. Próbowałem już robić odbitki w Domu Turysty, u Konarzewskiej na placu Matejki, u Ostrowskiego w Jubilacie czy Empiku na rynku, na Wiślnej itd. i nigdy nie byłem w pełni zadowolony. Zupełnie przez przypadek odkryłem rewelacyjny punkt w Krakowie - Kodak Express w Saturnie przy Dworcu Głównym (ostanie piętro). Muszę powiedzieć, ze robią rewelacyjnie odbitki (ostre, piękne kolory, dobre naświetlenie wykonane indywidualnie do każdego zdjęcia). Co może być dla niektórych ważne to są bardzo elastyczni i otwarci na wszelkie indywidualne wymagania i zlecenia.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ALF Zobacz posta
    1. http://www.fotomi.pl/ naszego kolegi forumowego Adama
    5 - *****/*****
    Niestety, muszę wycofać taką opinię. Czekam na realizację zamówienie już kilka miesięcy, brak kontaktu (email, telefon), wtopiłem tylko kilkadziesiąt złotówek, ale fakt się liczy
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  9. #9

    Exclamation

    Na wszelki wypadek (ze szczególną myślą o jeszcze niepoinformowanych) chciałem zamieścić krótką informację:

    Od czasu gdy w grudniu 2006 roku wycofałem swoje udziały w FOTOMIX (www.fotomi.pl) nie mam nic wspólnego z tą firmą i jej aktualnymi działaniami, zobowiązaniami i właścicielami. Z tego co wiem zakład fotograficzny nie istnieje już od dawna. Przykro mi, że o tę parę lat za długo moja osoba jest kojarzona z tą spółką.

  10. #10

    Domyślnie

    No właśnie odnośnie fotomi, chciałem tam wysłać fotki do zrobienia no i raz piszę maila drugi raz piszę i nic, brak reakcji z ich strony, więc tam fotek nie zrobiłem.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •