Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19
  1. #11

    Domyślnie

    1 Fotoplakat
    ul. Batalionów Chłopskich 31
    78-200 Białogard
    e-mail: foto@fotoplakat.pl
    fotoplakat.pl

    2 - wrzucanie zdjec po ftp, udostepnianie profile icc do danej maszyny i papieru
    3 - jakosc wydruku zdjec jest niesamowita, oczywiscie trzeba zrobic sobie proofa zeby wiedziec jakie kolory, jasnosc, nasycenie trzeba stosowac zeby po wydruku miec zdjecia jak "widokowki". Papier jest bardzo cienki (tzn. niegruby ) ale dla mnie wazna jest jakosc wydruku, a nie grubosc papieru.
    4 - bardzo szybka realizacja zlecenia.
    5 - *****

  2. #12

    Domyślnie

    Gdynia, Gdańsk, czy w tych miastach są jakieś punktu robiące odbitki/wydruki formatu 30/40 wysokiej jakości?

  3. #13

    Domyślnie

    1. najlepszefoto.pl
    Zaczernie 190, 36-062 Zaczernie
    e-mail: pro@najlepszefoto.pl
    www.najlepszefoto.pl

    2. wysyłanie zdjęć przez program (do pobrania), wysyłałem po kilkaset mega bez problemu, udostępniają profile, możliwość wybrania papieru i formatu, ceny umiarkowane, przesyłka bardzo dobrze zapakowana i szybka.
    3. jakość zdjęć bardzo dobra.
    4. -
    5. zasługują na maksa *****
    Pozdrawiam Tadeusz.
    FB

  4. #14

    Domyślnie

    Lab31 Plac Jana Matejki 31 Zielona Góra

    W porównaniu do innych punktów w okolicy raz, że cena niższa, dwa, że jakość lepsza. Można wysłać przez stronę/hosta/@, jak i zanieść osobiście.

    Odbitki zacne. Po dłuższym czasie wygląd chyba bez zmian, więc i trwałość należy ocenić pozytywnie.

    Stopień zadowolenia maksymalna nota *****/*****

  5. #15

    Domyślnie

    Aaa, foto-laby...

    A już chciałem pojechać po albumach, i po najlepszefoto
    Ostatnio edytowane przez Brassai ; 20-01-2018 o 20:03

  6. #16
    La
    Gość

    Domyślnie

    https://studiogamut.pl - polecam. 30 rodzajów papieru, świetne drukarki, duże formaty.

  7. #17

    Domyślnie

    Czy znacie w Warszawie dobry lab? Albo Szczecin? Kiedyś korzystałem z ProfiLabu na Dzikiej w Warszawie ale już go nie ma, zresztą pamiętam że swego czasu posuło się tam bardzo. Jeśli nie to gdziekolwiek w Polsce gdzie naprawdę przykładają się do wydruku.

  8. #18

    Domyślnie

    Przecież już tu napisano: https://studiogamut.pl
    Jacek

  9. #19

    Domyślnie

    To i ja się podzielę. Zamawiam odbitki, wydruki, fotoalbumy itp. od wielu lat.

    1 - Laboratorium i Sklepy FOTO LAB39-300 Mielec, ul. Wojska Polskiego 3 | https://www.digitalalbum.pl/
    2 - FTP, przez formularz nie wiem, ale dla mnie FTP jest najważniejsze. oczywiście różniste papiery i produkty, na których można drukować. Ceny OK, przesyłki zawsze dobrze zapakowane. Można kupować "na kredyt", czyli płatność do 7 dni. Reklamacje (ze trzy razy korzystałem w ciągu wielu lat) szybkie i bezproblemowe.
    3 - W ciągu paru lat tylko raz się zdarzyło, że wydruki były za ciemne lub za jasne - bezproblemowa wymiana.
    4 - Świetne fotoalbumy (w sumie to ich główna działalność)
    5 - ***** (5/5)
    Rules are foolish, arbitrary, mindless things that raise you quickly to a level of acceptable mediocrity, then prevent you from progressing further.
    Michał poleca: D750 / Z5 / 24-70

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •