Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26

Wątek: jaki laptop?

  1. #21

    Domyślnie

    imac - razem bedzie zamowiony z leptopem zycie usmiechnelo sie do mnie i troche kasy juz co miesiac bede mial, takze duzo zmieny w sprzecie

  2. #22

    Domyślnie

    ulala wiedzialem ze kiedys poznam kogos kto w totka wygral:PPP
    a tak wracajac do tematu to jak kasa nie gra roli to faktycznie bierz MBPro ...
    Contax 645, Zeiss 80mm f/2

  3. #23

    Domyślnie

    sprzet bedzie kupiony z UK. pozatym teraz miesiecznie bede mial 3 Kpln, przeprowadzka do Holandii robi swoje pozatym szkole tutaj mam i pracuje. lepsze zycie tutaj jest w moim przpadku.

  4. #24

    Domyślnie

    Niektóre firmy już przestały produkować, a dla mnie np fujitsu siemens było fajne

  5. #25

    Domyślnie DELL XPS 15 (2016) + 2x EIZO COLOREDGE CS2420 24IN LCD Monitor

    Witajcie,

    Taka konfiguracja chodzi mi po glowie ...

    Nie interesuja mnie gry a wydajny i mobilny sprzet pod Photoshopa / Lightrooma + wygodna praca w domu.

    Doradzcie czy :

    - DELL XPS 15 (2016) 3840 x 2160 choc nie koniecznie z tym ekranem bo wiekszosc czasu i tak bede siedzial przy monitorach.
    - 2x EIZO COLOREDGE CS2420 24IN LCD Monitor / Moze doradzicie cos lepszego ... w podobnym budrzecie
    - Thunderbolt 3 DisplayPort Dual-Display Adapter (Plugable TBT3-DP2X)

    Jest sensownym ukladem, czy polecili byscie cos podmienic ...

    Doradzcie prosze bo juz z tego rynku wypadlem a chce cos kupic na nastepne dwa / 3 lata. Dodam, ze jestem totalnym amatorem a fotografia to czysta pasja.

    Darek
    .................................................. .................................................. ............
    www.greniuk.com

  6. #26

    Domyślnie

    Podepnę się pod temat, bo nie ma sensu zakładać nowego wątku.
    Potrzebuję córce kupić netbooka. Sęk w tym, że nie chcę wydawać dużej kwoty, bo w niedługiej przyszłości odziedziczy po mnie laptopa. Ma być nieduży, aby łatwo go było schować do torby. Będzie służyć jej do pisania prac w Microsoft Office i neta ( między innymi filmy ). Zastanawiam się, czy taki http://www.argos.co.uk/product/6548102 ma wystarczający RAM do filmów?

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •