Close

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 32

Wątek: PAMIĘCI

  1. #21

    Domyślnie

    OK jak kończyć to kończyć!
    No ale na koniec muszę jeszcze dodać, że jaktoś ładny, to i upływ czasu nie ma wpływu na jego szlachetne rysy
    Pozrdo!
    D70|N AF-S18-70DX|N AF50/1,8D|SB-800|ML-L3|CF 1GB|Sherpa 600n|TLZ 2|MC MTO-11C A
    ŻONA to luksus - APARAT to konieczność!!!

  2. #22
    Anonymous
    Gość

    Domyślnie

    Witam!!!
    Ja troczę z innej beczki.

    Mam pytanie czy potrafi zrobić zdjęcia bez karty pamięci, a jeżeli to mniej więcej ile?

  3. #23

    Domyślnie

    Mozesz robic bezposrednio na dysk po podłaczeniu aparatu do komputera - ilość zalezna od pojemnosci HDD
    pozdrawiam Sebastian

  4. #24
    Anonymous
    Gość

    Domyślnie

    czy to znaczy, że nie ma własnej pamięci np. na jakieś kilka klatek?

  5. #25

    Domyślnie

    Ma bufor który moze pomieścić kilka zdjęć (różnie w zalezności od ustawień jakości i wielkości zdjecia) ale z tego buforu chce zapisywac na karte a jak karty nie ma to nie wiem czy ma mozliwośc przechowywania zdjęć w buforze ale moim zdaniem nie
    pozdrawiam Sebastian

  6. #26
    Anonymous
    Gość

    Domyślnie

    Wielkie dzięki za wyjaśnienia!!!

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez admin
    zdjecie z Wenecji, niestety ma maly minus, pochodzi z 1995 roku
    Heh, w 95 to ja też ważyłem 75-80 kg, teraz dźwigam całe 110. Ale ma to swoje dobre strony. Kiedy ludzie opowiadają o lękach z wyciąganiem aparatu czy o przygodach z dresami, to zastanawiam się o co im chodzi. Ja poprostu wyglądam tak, jakby nie opłacało się niczego mi odbierać
    I will not use abbrev.

  8. #28

    Domyślnie Znowu o wadze

    Witam

    Ja przy 188 cm waze jedyne 72 i zagrożenie ze strony dresów traktuję dość poważnie. Na szczęście tam gdzie robię zdjęcia raczej wielu ich nie ma.

    Pozdrawiam

    Grzegorz
    ---------------------
    Co Cię nie zabije to Cię wzmocni...

  9. #29

    Domyślnie

    Ja tez zdziwiłem sie jak zdybali mnie na Ostrowie Tumskim (Wrocław). 182 wzrostu i 79 kilo im nie przeszkadzało - za to 7 lat Aikido im przeszkodziło - ale tego nie widac na pierwszy rzut oka
    pozdrawiam Sebastian

  10. #30

    Domyślnie

    Toc ja przy Was jak okruszek z moimi 174 cm... Mase za to mam sluszniejsza, bo kto to slyszal zeby chlop wazyl 7-ke z przodu... Ja pewnie za namowa Indiany Jones'a powiniennem nosic pistolet, bo moje lata spedzone na macie i tak mnie nie uratuja. :"Gdy chlopa kupa i Herkules dupa".

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •