Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie GSMP Załuż koło Sanoka

    Miałem dylemat czy tutaj, umieścić te zdjęcia, czy w dziale motoryzacja. Jeśli źle trafiłem to proszę o przeniesienie.

    1.

    2.

    3.

    4.

    5.

    6.

    7.

    Jeśli przesadziłem z wielkością zdjęć proszę o odzew, zmniejszę i poprawię.


    EDIT:
    zmniejszone
    F65, N24-70/2,8, 50/1,8, SamYang 85/1,4, S150-500, SB600, D700, MB-D10
    D50&DELTA , N18-70 - żony

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie Odp: GSMP Załuż koło Sanoka

    Rajd w Załużu jest bardzo fajny Wiele sie zazwyczaj dzieje... Zdjecia nie naleza do najswietniejszych ale nie sa tez zle... Brakuje mi troche bardziej waskich kadrow, ciekawie by bylo np pokazac samochody na starcie badz na mecie, kiedys dosc latwo mozna bylo tez uchwycic samochody w parku maszyn Nie wiem jak z tym jest teraz. Brakuje mi tez fotek ktore moglyby uchwycic kierowce za kierownica, co tez mozna uchwycic na starcie, a jeszcze lepiej na mecie... Wiem ze do mety dotrzec na nogach to meczaca sprawa, ale troche checi.... Jest duzo zdjec z tego jednego zakretu, ktory z reszta jest zawsze oblegany :P Ogolnie jest dobrze, ale popracuj troche nad wezszymi kadrami. Napisalam swoje rady choc dopiero raczkuje w fotografii sportowej, ale napisalam to co ja bym probowala uchwycic Najbardziej mi odpowiada 1 i 5 zdjecie choc to jeszcze nie to co chcialabym zobaczyc

    Pracuj dalej

  4. #4

    Domyślnie Odp: GSMP Załuż koło Sanoka

    Szczerze? ŚWIETNE !!! Praktycznie wszystkie mi sie podobają. Nie wiem czemu, ale 7 najbardziej
    Extra kolorki.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •