Close

Zobacz wyniki ankiety: Zapraszam do glosowania:

Głosujących
61. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 1

    2 3,28%
  • 2

    4 6,56%
  • 3

    8 13,11%
  • 4

    23 37,70%
  • 5

    1 1,64%
  • 6

    2 3,28%
  • 7

    11 18,03%
  • 8

    1 1,64%
  • 9

    1 1,64%
  • 10

    4 6,56%
  • 11

    0 0%
  • 12

    0 0%
  • 13

    0 0%
  • 14

    4 6,56%
Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 39
  1. #1

    Domyślnie Konkurs Lolasa V Edycja - GLOSOWANIE

    Przypominam, ze temat tej edycji to:
    "RUCH"

    1.

    2.

    3.

    4.

    5.

    6.

    7.

    8.

    9.

    10.

    11.

    12.

    13.

    14.
    Pozdrawiam, Lolas

  2. #2

    Domyślnie

    W zwiazku z brakiem "dobrej woli" administracji (czytaj Piotr Milecki i moderatorzy) do rozwiazywania problemow, kategorycznie mowie NIE takiemu cwaniactwu!!!

  3. #3

    Domyślnie

    szczeze mowiac nie wiem na ktore zdjecie zaglosowac
    czesc jest naprawde dobra jednak glosuje na 14 - sam
    obracam sie w towarzystwie skaterow i freeskierow wiec
    moze przez jakis tam sentyment

    powodzenia zycze wspolkonkursowiczom :P
    D90 | 10-20 16-85 18-70 | SB-28 | Olympus XA2 Smiena Symbol
    Góry i inne

  4. #4

    Domyślnie

    W zwiazku z brakiem "dobrej woli" administracji (czytaj Piotr Milecki i moderatorzy) do rozwiazywania problemow, kategorycznie mowie NIE takiemu cwaniactwu!!!
    Chcesz sie poczuc, jak w Polsce? Porozmawiaj z Sailorem. Polecam! Swietna kuracja wstrzasowa!

  5. #5

    Domyślnie

    krpolak, tak niestety wyglada smutna rzeczywistosc - ludzie nie maja czasu glosowac, bo dyskutuja o sprzecie
    Pozdrawiam, Lolas

  6. #6
    pebees
    Gość

    Domyślnie

    krpolak, zgadzam się z Twoją opinią o zdjęciach. Jednak ja coś znalazłem, na co imho warto zagłosować. Nie wybieramy tu przecież najlepszego na świecie zdjęcia, jedynie najlepsze z tych pokazanych Dla mnie sytuacyjna, zabawna i fajnie zrobiona jest czwórka, i na nią głosuję. Mimo przeszkadzającego mi nieco budynku w tle, za kioskiem. Notabene chciałbym zobaczyć to zdjęcie w kolorze

  7. #7

    Domyślnie

    W zwiazku z brakiem "dobrej woli" administracji (czytaj Piotr Milecki i moderatorzy) do rozwiazywania problemow, kategorycznie mowie NIE takiemu cwaniactwu!!!
    Chcesz sie poczuc, jak w Polsce? Porozmawiaj z Sailorem. Polecam! Swietna kuracja wstrzasowa!

  8. #8
    pebees
    Gość

    Domyślnie

    krpolak, to było żartobliwie Co do 8 - nie podoba mi się obróbka, z ruchem dla mnie ma niewiele wspólnego.

  9. #9

    Domyślnie

    krpolak, no nie tak znowu nikomu Ale dopiero teraz zajzalem do tego zakatka forum

    Obrodziło tym razem w propozycje - aczkolwiek zgodze sie z przedmówcą, z poprzednimi tematami szło znacznie lepiej tutaj widac ze jednak temat nalezy do trudnych a teraz Kilka słów z mojego punktu widzenia ...

    1. Jak dla mnie zbyt dosłowne potraktowanie tematu - na zasadzie "Koń jaki jest - kazdy widzi"

    2. Zdjęcie pomimo ruchu leżącego w naturze ujęcia fruwających ptaków tutaj emanuje spokojem i nasówa skojażenia z kolejną epoką lodowcową - ot ładnie zamrożony klocuszek - ruch w domyśle jak przyjdzie odwilż.

    3. Jedyną oznakę ruchu widze tutaj w postaci rąk publiki - ew. może Pan krzyczy "Ruszcie się wreszcie!" zupełnie do mnie to nie przemawia

    4. W sumie jako zdjęcie traktująze z lekkim przymróżeniem oka temat zadania jest interesujące - postawienie przeciwstawne ruchu i bezruchu pod ruchem - widać że autor/autorka miał/a dobrą zabawę przy tej kompozycji

    5. Paning wraz z skośnym ujęciem dodaje dynamiki lecz uwaga ta sama co do propozycji nr.1

    6. To zdjecie praktycznie jak zauwazyl krpolak tylko dla polskiego odbiorcy jest w stanie skojazyc sie z pojeciem ruchu ...

    7. Zdjecie podoba mi sie juz jako samo zdjecie, aczkolwiek ruch znowu zamrozony i wbrew tematyce zdjecie do bolu statyczne - ale pogratulowac widokow.

    8. Zdjecie obrazujace pojecie szumu - w obrazie i informacyjnego - chaotyczny kadr i ujecie obiektu ,

    9. W tym przypadku sam zoom ew (ps) nie pomoze, zdjecie po prostu nie ciekawe ze wzgledu na: - miejsce, kadr, kompozycje broni sie ledwo jedynie kolorystyka

    10. Pracujaca maszyneria w ruchu - to moja druga pozycja nad jaka sie zatrzymalem - gdyby udalo sie to pokazac w ciekawszym swietle bylo by znacznie ciekawsze, jednak cos w sobie ma.

    11. Bezruch - przepalenia a zarazem za krotki czas na podkreslenie rozmycia wynikajacego z ruchu baletnicy - potencjal byl ale nie zostal wykozystany

    12. Hmm zwierzaczki ruchliwe - gdyby jednak nie zdjecie tlumaczace o co biega to fotka zupelnie nie czytelna

    13. Ciekawy kadr ciekawe ujecie ciekawe go i swiatlo - ale chyba to nie na ten konkurs tematyczny?

    14. Jak dla mnie technicznie zdjecie padlo - przepalone, nawet B&W nie ratuje sprawy - jakies smieci na brzegach kadru.

    A teraz wytlumacze sie na kogo oddalem glos i dlaczego Moja sympate pozyskalo zdjecie nr4 przedewszystkim za dowcipne ujecie tematu.
    Pozdrawiam: Camrak
    Down Under - the place to be!

  10. #10
    Kaleid
    Gość

    Domyślnie

    Nie mam zamiaru rozkladac kazdego zdjecia na czynniki pierwsze, bo IMHO nie oto chodzi w fotografii. Co mogę napisac: mimo iz nie zabardzo lubie zdjecia stylizowane na stare (sepia) zaglosuje na prace nr 6. Ciekawe klimatycznie zdjecie, ogladajac je czuję się tak, jakbym tam byl. Efekt lekkiego ruchu przywoluje mi na mysl sny.

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •