Close

Zobacz wyniki ankiety: Zapraszam do glosowania:

Głosujących
61. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 1

    2 3,28%
  • 2

    4 6,56%
  • 3

    8 13,11%
  • 4

    23 37,70%
  • 5

    1 1,64%
  • 6

    2 3,28%
  • 7

    11 18,03%
  • 8

    1 1,64%
  • 9

    1 1,64%
  • 10

    4 6,56%
  • 11

    0 0%
  • 12

    0 0%
  • 13

    0 0%
  • 14

    4 6,56%
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 39
  1. #11

    Domyślnie

    Mnie się strasznie spodobała 3.Super dynamika,czuć że był niezły koncercik i klimat i na to zagłosuje

  2. #12

    Domyślnie

    W zwiazku z brakiem "dobrej woli" administracji (czytaj Piotr Milecki i moderatorzy) do rozwiazywania problemow, kategorycznie mowie NIE takiemu cwaniactwu!!!

  3. #13
    Kaleid
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krpolak
    Kaleid,

    Wlasnie o to chodzi w nauce fotografii, zeby rozlozyc je na czynniki pierwsze i zobaczyc co mozna byloby zrobic lepiej.
    Lepiej wg Ciebie, czy autora pracy ? W przypadkach podrecznikowych ma zastosowanie, w innych-nieco mniej

  4. #14

    Domyślnie

    Dla mnie czwórka. Proste w formie. Bez zbędnych udziwnień. Nie co humorystyczne. Dobre technicznie.
    pozdrawiam Krzysiaczek
    _________________
    lasciate ogni speranza, voi ch'entrate

  5. #15

    Domyślnie

    W zwiazku z brakiem "dobrej woli" administracji (czytaj Piotr Milecki i moderatorzy) do rozwiazywania problemow, kategorycznie mowie NIE takiemu cwaniactwu!!!
    Chcesz sie poczuc, jak w Polsce? Porozmawiaj z Sailorem. Polecam! Swietna kuracja wstrzasowa!

  6. #16
    Kaleid
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krpolak
    Kaleid,

    Kazde zdjecie mozna zrobic lepiej. A nauka ma zastosowanie wszedzie i do kazdego. Chyba ze ktos jest Mistrzem fotografii. Nawet wtedy nie powinien przestawac sie uczyc.

    No i oczywiscie chcialbym wiedziec , ktore zdjecie z prezentowancyh powyzej jest takie wybitne, ze nie porzebuje zadnego komentarza i nie daloby sie je zrobic lepiej
    Lepiej/gorzej to pojecie bardzo wzgledne Komentowac mozna wszystko, czy to knot czy dzielo sztuki...choc podobno granica miedzy sztuka a kiczem jest bardzo cienka.

  7. #17

    Domyślnie

    W zwiazku z brakiem "dobrej woli" administracji (czytaj Piotr Milecki i moderatorzy) do rozwiazywania problemow, kategorycznie mowie NIE takiemu cwaniactwu!!!
    Chcesz sie poczuc, jak w Polsce? Porozmawiaj z Sailorem. Polecam! Swietna kuracja wstrzasowa!

  8. #18
    pebees
    Gość

    Domyślnie

    Właśnie. krpolak ma rację. Dyskusja pozwala czasem pokazać autorowi coś, na co nie zwróciłby sam uwagi, i wynieść z tego wnioski na przyszłość. A - że potem będzie miał problem przy następnych zdjęciach (propozycje zostaną w głowie i będa się przypominać, więc opcji wyboru będzie więcej), to już jego sprawa

  9. #19
    Zbanowany
    Dołączył
    03 2006
    Miasto
    Pogranicze
    Posty
    1 402

    Domyślnie

    I tu jest pies pogrzebany, panowie.

    Jest wielu, którzy przejrzeli stronę, ale nie zgłosowali. Czy to znaczy, że nic im się nie spodobało, nic nie zwróciło uwagi?
    Myślę, że nie. Z pewnością są tu zdjęcia mniej lub bardziej, ale jednak interesujące. Tylko teraz jak zagłosuję, to mi jeszcze każą uzasadniać, bo inaczej głos będzie nieważny. To już wolę dać sobie spokój...

    Jak dla mnie, to 4 i 6. I nie bedę tego uzasadniał. Podobają mi się i korzystam z prawa do głosu i milczenia.

  10. #20

    Domyślnie

    a ja dziesiec ... czemu ? ... nie bardzo wiem cos sie kojarzy cos przypomina ... hmm
    D200 , Sigma 10-20 mm f/4-5.6 EX DC HSM , 18-50mm f2.8 EX DC Macro HSM , Sigma 70-200mm F2.8 EX APO HSM , SIGMA EX Apo Tele Converter 1,4 , Nikkor 105mm F2.8G IF-ED AF-S VR

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •