Close

Strona 68 z 82 PierwszyPierwszy ... 1858666768697078 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 671 do 680 z 815
  1. #671

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bic44 Zobacz posta
    Możesz wrzucić rawa, czysta, jednolita powierzchnia, na domkniętej, strzelam, że smugi jak najbardziej są i do ok to jeszcze daleko.
    Jasne, ale dopiero na początku przyszłego tygodnia.
    N

  2. #672

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez burz Zobacz posta
    Niedawno do czyszczenia matrycy użyłem patyczków do uszu z Rossmanna plus izopropanol - dwa razy wytarcie matrycy mokrym (za każdym razem nowym) patyczkiem, potem patyczkiem suchym (bo były widoczne smugi po wyschnięciu izopropanolu). I jest ok. Tak więc patyczki do uszu dają radę i nie muszą kosztować 10 zł za sztukę.
    dycha za cos do czyszczenia matrycy to byłaby dobra cena, sensor swaby chodzą po 20zł sztuka
    Jestem szumofobem. S50F1.4A

  3. #673

    Domyślnie

    http://s895.photobucket.com/user/bur...pjizf.jpg.html

    nie RAW, ale w końcu co za różnica - brud to brud
    N

  4. #674

    Domyślnie

    daj spokój z patyczkami. szkła obiektywu nawet dobrze nie wyczyścisz. smugi będą, to jak kłębek włóczki

  5. #675

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez burz Zobacz posta
    http://s895.photobucket.com/user/bur...pjizf.jpg.html

    nie RAW, ale w końcu co za różnica - brud to brud
    Zasadnicza, chociażby w krajobrazie, ale przy brudnej ścianie tej wielkości rzeczywiście żadna.

  6. #676

    Domyślnie

    OK, ale nie chodzi o krajobraz, tylko ewentualne smugi po usznych patyczkach. Według mnie problemu nie ma (szkoda, że dla porównania nie mam zdjęcia tego syfu, który był przed czyszczeniem)
    N

  7. #677

    Domyślnie

    @burz Nie wiem co chcesz udowodnić swoim postem. Brak kultury technicznej? Jakoś się dowartościować? Szczerze nie wiem. Ja bym się wstydził przyznać do takiego dyletanctwa, pomijając fakt, że nie przyszedłby mi do głowy tak "wspaniały" pomysł na oszczędzenie (pozorne i ryzykowne) kilkudziesięciu złotych. Przy sprzęcie za co najmniej kilka tysięcy.
    Zadziwiające.

  8. #678

    Domyślnie

    Ja niczego nie chcę udowodnić, poza napisaniem w wątku o czyszczeniu matrycy. I wrzuceniem zdjecie potwierdzającego, że nic złego się nie stało. Chcesz o tym porozmawiać - to proszę na temat, a nie jakieś ataki personalne uskuteczniasz.
    A z tym jakoby dowartościowanierm się do popłynąłeś, kolego.
    N

  9. #679

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez burz Zobacz posta
    Ja niczego nie chcę udowodnić, poza napisaniem w wątku o czyszczeniu matrycy. I wrzuceniem zdjecie potwierdzającego, że nic złego się nie stało(...).
    Mam nadzieję, że to żart?

  10. #680

    Domyślnie

    Na podstawie tego zdjęcia to niewiele można powiedzieć, poza tym, że nie widać grubszych brudów. Nawet nie wiem, na jakiej przysłonie zrobione jest to zdjęcie, plus taka ściana nie nadaje się za bardzo do oceny. Zanieś do dobrego serwisu, niech popatrzą na matrycę, będziesz wiedział czy jest doczyszczona i nie uszkodzona.
    Trudno nie pisać personalnie, bo to w końcu Ty próbujesz przekonać, że jest świetny i tani sposób czyszczenia matrycy patyczkami do uszu. A inni nie wiadomo dlaczego płacą kilkadziesiąt złotych za szpatułki. Wygląda, jakbyś brał innych za , no, powiedzmy delikatnie, dziwnych. Wygląda, jakbyś brał producentów szpatułek do czyszczenia matrycy za naciągaczy. To powiedz, po co to robisz? Coś jednak proponujesz udowodnić, tylko co? Jak oszczędzić kilkadziesiąt złotych ryzykując uszkodzenie sprzętu za parę tysięcy? Komu te rady są potrzebne?

Strona 68 z 82 PierwszyPierwszy ... 1858666768697078 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •