Close

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 37
  1. #11
    pebees
    Gość

    Domyślnie

    meliszipak, to jest takie strzelanie zza węgła karabinkiem z zakrzywioną w tym celu lufą

  2. #12

    Domyślnie

    A moze mi jeszcze ktos powiedziec czym sie rozni GX680 od GX680III

    Pzdr
    Spinner
    Pentax (LX) i Nikon (D610i D90)
    SPINNERSTRAPS

  3. #13

    Domyślnie

    W stosunku do I-ki i II-ki (w której jedynie ulepszono detale) III wyposażono w:
    1) Automatykę doboru czasów (jeśli się ma pryzmacik AF, of kors)
    2) Pomiar błysku TTL
    3) Podświetlenie danych na LCD kasety

    Wprowadzono też bodaj (obok 6x7 i 6x8 ) kasety 6x6 i 6x4,5

    P.S. - widzę, że znajomy nieźle się spalił na to maleństwo
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 15-02-2010 o 01:49

  4. #14

    Domyślnie

    Owszem tym bardziej, ze GXa ze szklem moze kupic za ulamek ceny GXIII

    Dzieki Czornyj - na Ciebie zawsze mozna liczyc - BTW - czy Mamiya C330 ma sens jak sie chce tanio pobawic w przyzwoity MF

    Pzdr
    Spinner
    Pentax (LX) i Nikon (D610i D90)
    SPINNERSTRAPS

  5. #15

    Domyślnie

    Niestety, nie mam żadnych doświadczeń z TLR-ami, choć słyszałem pozytywne opinie. Jednakoż ceny 330-tek wcale takie niskie znowu nie są, a i ze szkłem może być problem...

  6. #16

    Domyślnie

    czyli najtanszy, przyzwoity MF to....

    Wracajac do GXa - oczywiscie szkla obecnie bedace w sprzedazy do GXIII pasuja do zwyklego GXa?

    Pzdr
    Spinner
    Pentax (LX) i Nikon (D610i D90)
    SPINNERSTRAPS

  7. #17

    Domyślnie

    stara mechaniczna Mamiya 645, można trafić niedrogo ze standardową 80/2.8 i pryzmatem AE w okolicy 1000PLN. Do tego bez problemu kupisz taniutki szeroki kąt 55/2.8 i portret 150/3.5 - chodzą po ok. 600-700PLN

    Z GX I chodzi ogólnie wszystko, oprócz wspomnianych wieloformatowych kaset i bateryjek. Z obiektywami nie ma ponoć najmniejszych problemów.

  8. #18

    Domyślnie

    nie wiem czy z Gx jest tak slicznie

    slizgam sie sporo po MF/LF i nawet na mysl mi ta konstrukcja na serio nie przyszła
    Poczytałem w Aparatch Srednioformatowych, spojrzałem na ebaj i mi przeszlo

    toto jest absolutnie niepodobne do niczego
    no to LF ni to MF
    Fuji robi doskonale szkla - to z pewnoscia jest zaleta
    i tyle
    Pozdrawiam
    Jacek
    _____________

  9. #19

    Domyślnie

    jmj, widziałem taki wynalazek ze standardem na allegro za 3000PLN - nie kupi za to nic sensownego, a już na pewno nie tak nafaszerowany elektroniką i z migawką centralną jak GXIII. Nie jest to może wielki format, zakres regulacji przesuwów/pokłonów jest b. bidny, ale jaki by nie był to lepiej jak jest nawet taki obes...ny, niż jak go nie ma wogóle. A w porównaniu z LF to to jest kompakcik - do krajobrazu b. fajna rzecz...

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Czornyj
    jmj, widziałem taki wynalazek ze standardem na allegro za 3000PLN - nie kupi za to nic sensownego, a już na pewno nie tak nafaszerowany elektroniką i z migawką centralną jak GXIII. Nie jest to może wielki format, zakres regulacji przesuwów/pokłonów jest b. bidny, ale jaki by nie był to lepiej jak jest nawet taki obes...ny, niż jak go nie ma wogóle. A w porównaniu z LF to to jest kompakcik - do krajobrazu b. fajna rzecz...
    no, szkla Fuji sa slynne
    mialem GSW645 i musze powiedziec ze budzilo szacunek jakoscia wykonania, jkaoscia fot i w ogole ...

    moze faktycznie
    Pozdrawiam
    Jacek
    _____________

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •