Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie Czszczenie matrycy - Bydgoszcz

    Czy ma ktoś namiary na jakiś serwis w Bydgoszczy lub okolicy gdzie zajmują się czyszczeniem matrycy. Niestety po niedawnej wyprawie matryca bardzo się zabrudziła, a moje próby jej czyszczenia niewiele dają. Nie chcę jej już dłużej męczyć, aby nie zniszczyć...
    Ostatnio edytowane przez Carax ; 21-05-2008 o 09:41

  2. #2
    Gaduła Awatar cypherdid
    Dołączył
    04 2006
    Miasto
    bydgoszcz/gdańsk/warszawa
    Posty
    1 141

    Domyślnie Odp: Czszczenie matrycy - Bydgoszcz

    no w sumie to nie mam pojęcia...ktoś wspominał kiedyś o wiese photo...czy coś takiego na Zofii Naukowskiej bodajże
    instagram.com/darkroomnightlife

  3. #3

    Domyślnie Odp: Czszczenie matrycy - Bydgoszcz

    Dzięki, jutro zadzwonię i się zapytam.

  4. #4

    Domyślnie Odp: Czszczenie matrycy - Bydgoszcz

    FOTOLABORATORIUM "MINILAB"
    ul. Węgierska 3/74
    85-858 Bydgoszcz

    tel/fax (052) 328 75 32 , tel. (052)372 57 46 , (052)373 77 99 , lub kom. 0602 282 480

    e-mail: minilab@minilab.bydgoszcz.pl

  5. #5

    Domyślnie Odp: Czszczenie matrycy - Bydgoszcz

    Dzięki horn3t Zadzwoniłem na powyżej podany numer telefonu komórkowego i umówiłem się na 13:30 na ulicy Ugory 23, gdzie po 40 minutach odebrałem aparat z czystą matrycą. Zapłaciłem 50zł i "oberwało" mi się męczenie matrycy podczas mojej próby jej wyczyszczenia. Niby pozostały na stałe dwie małe ryski na szkle ochronnym, na szczęście na zdjęciach nie są widoczne. Wcześniej próbowałem ją wyczyścić super zestawem Hoya za 19,99zł...

    ps. Wiese photo chwilowo nie zajmują się czyszczeniem matryc.

  6. #6

    Domyślnie

    Ciągle aktualne
    Nikon D90 + Nikor 18-105 VR; Nikor 35 1,8; samyang 14/2,8 i kilka drobnostek

  7. #7

    Domyślnie

    Tez byłem na ugory i tez oberwałem za samodzielne czyszczenie, tyle że ja zapłaciłem 70 zł wrrrr
    _________________________________________________
    Dwie puszki + parę szkieł...i lornetka.

  8. #8

    Domyślnie

    Czyszczą wszystko czy tylko Nikona?

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Alcatraz Zobacz posta
    Czyszczą wszystko czy tylko Nikona?
    Wszystko co ma lustro i matrycę
    FX był i się zmył...

  10. #10

    Domyślnie

    Trochę odświeżę temat. Właśnie byłem dzisiaj na Ugory, mój D7200 ma "wnętrze" jak nowe. Koszt - 70 PLN za kompleksowe czyszczenie - lustro, matówka, matryca i komora lustrzana.
    40 minut i po zabawie. Próbne zdjęcia jasnego tła na największej wartości przysłony przy odbiorze. Pełna profeska, a w dodatku przesympatyczny Pan.
    Mnie się nie oberwało. Otrzymałem pochwałę, że poza - co normalne - paprochami wewnątrz, sprzęt bardzo zadbany.
    Nikon Z6 II + Nikkor 24-120 mm f/4.0 + Nikon SB-700 + Manfrotto Befree Advanced Twist

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •